Huawei Smart Dongle-WLAN-FE
Kód: SDONGLEA-05Podrobný popis
Pripojenie meničov a dátovej služby
Inteligentný hardvérový kľúč podporuje bezproblémovú komunikáciu plug-and-play až pre 10 striedačov so systémom riadenia solárnej energie prostredníctvom pripojení WLAN a Fast Ethernet (FE).
Po pripojení prístupový bod WLAN uľahčuje miestne nasadenie na inteligentné riadenie napájania a údržbu zariadenia. So striedačmi možno integrovať systém FusionSolar SmartPVMS aj systémy riadenia tretích strán.
Vďaka krytiu IP65 je inteligentný hardvérový kľúč odolný voči prachu a vode, čo zaručuje spoľahlivú prevádzku aj po inštalácii vo vonkajšom prostredí.
Kľúčové vlastnosti
- Jednoduchá komunikácia
- Inteligentné O&M
- Krytie IP65
Dodatočné parametre
| Kategória: | Fotovoltika |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.09 kg |
| Značka: | Huawei |
| Dĺžka: | 33 mm |
| šírka: | 146 mm |
| Výška: | 48 mm |
| Stupeň ochrany (IP): | IP65 |
| Komunikácia: | USB, Ethernet |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Huawei Technologies Co., Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong 518129, China |
| E-mail : | [email protected] |
| Zástupca výrobcu v EÚ : | Huawei Technologies Düsseldorf GmbH |
| Adresa zástupcu v EÚ : | Hansaallee 205, 40549 Düsseldorf, Germany |
| E-mail zástupcu v EÚ : | [email protected] |