Huawei SUN2000-215KTL-H0
Kód: SUN2000-215KTL-H0Férová cena
Ponúkame konkurencieschopné ceny s dôrazom na kvalitu a transparentnosť.
Rýchle dodanie
Produkty na sklade odosielame ihneď. Ostatné položky dodáme do 5 dní.
Vernostný bonus
Stáli zákazníci dostávajú za svoju vernosť zľavy a bonusy.
Odborná inštalácia na kľúč
Poskytujeme komplexné služby so zárukou kvality.
Podrobný popis
Kľúčové vlastnosti
- Inteligentný FV ovládač
- Optimálny BOS
- Vyššie výnosy
- Inteligentné O&M
- Bezpečné a spoľahlivé
- Grid Friendly
- 99,0 % Max. Efektívnosť
- Podporované MBUS
- 9 MPP sledovačov
- Bezpoistkový dizajn
- Riadenie na úrovni reťazca
- Podporovaná inteligentná diagnostika krivky I-V
- Krytie IP66
- Zvodiče prepätia pre DC a AC
Dodatočné parametre
| Kategória: | Solárne invertory |
|---|---|
| Hmotnosť: | 86 kg |
| Značka: | Huawei |
| Dĺžka: | 365 mm |
| šírka: | 1035 mm |
| Výška: | 700 mm |
| Sila: | 200000 W |
| Počet fáz: | 3 |
| Stupeň ochrany (IP): | IP66 |
| Komunikácia: | RS485, USB, WLAN, MBUS |
| Počet MPPT: | 9 |
| Reťazec: | Až 2 na MPPT |
| Typ: | sieť |
| Meniče napätia - Huawei - Modelová séria: | TL-H0 |
| Maximálny výstupný výkon: | 215 kW |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
Huawei FusionSolar je oddelenie chytrého fotovoltického a energetického úložiska spoločnosti Huawei Technologies, jednej z najväčších technologických spoločností na svete. Využívajúc neporovnateľnú odbornosť Huawei v digitálnych technológiách, AI a elektrotechnike, FusionSolar dodáva vysoko účinné solárne invertory, inteligentné systémy úložiska energie a inteligentné monitorovacie platformy pre aplikácie v domácnostiach, komerčných zariadeniach a na veľkom rozsahu.
| Výrobná spoločnosť : | Huawei Technologies Co., Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong 518129, China |
| E-mail : | [email protected] |
| Zástupca výrobcu v EÚ : | Huawei Technologies Düsseldorf GmbH |
| Adresa zástupcu v EÚ : | Hansaallee 205, 40549 Düsseldorf, Germany |
| E-mail zástupcu v EÚ : | [email protected] |