Huawei SUN2000-600W-P
Kód: SUN2000-600W-PPodrobný popis
Inteligentný modulový ovládač
Po inštalácii ovládača Smart Module Controller Huawei môžu vaše domáce spotrebiče, osvetlenie, centrálna klimatizácia a vykurovacie systémy dostávať dostatok energie. Každý panel pracuje pri svojom maximálnom výkone, prekonáva čiastočné zatienenie a poruchy modulov, aby sa dosiahla vyššia výroba energie a zvýšené výnosy.
Solárne panely na každej strane
Optimalizujte priestor na streche inštaláciou solárnych panelov na každú dostupnú plochu, aby ste mohli vyrábať viac zelenej energie. S riadiacou jednotkou Smart Module Controller pracuje každý panel nezávisle, čo zaručuje flexibilnú inštaláciu bez rušivých vplyvov. Tento prístup eliminuje obavy z tienenia a maximalizuje využitie povrchu na zvýšenie účinnosti.
Bezpečnosť personálu a majetku, prvá priorita
Huawei Smart Module Controller ponúka maximálnu bezpečnosť. V núdzových situáciách sa striedač okamžite vypne alebo sa počas výpadku prúdu aktivuje rýchle vypnutie (RSD) na zníženie napätia modulu, čím sa zmiernia potenciálne riziká na strechách s vysokým napätím pre bezpečnosť personálu a hasičov.
Zostaňte výkonní za každého počasia
Ovládač Smart Module Controller Huawei je navrhnutý tak, aby odolal drsnému prostrediu a podnebiu, vrátane vysokých teplôt, snehu, piesočných búrok a dažďových búrok. Zostáva odolný aj v extrémnych podmienkach, čo zaručuje jeho dlhú životnosť a spoľahlivosť.
Kľúčové vlastnosti
- Optimalizácia na úrovni modulu
Každý solárny panel pracuje nezávisle, bez vplyvu iných panelov. - Vylepšená inštalačná kapacita
Je možné nainštalovať viac solárnych panelov. - Flexibilný dizajn
Solárne panely možno inštalovať v rôznych orientáciách. - Monitorovanie výroby energie
Monitorovanie stavu výroby energie v solárnych paneloch v reálnom čase prostredníctvom aplikácie FusionSolar. - Rýchle vypnutie
V prípade nebezpečenstva môže vysokonapäťová strecha rýchlo prejsť do bezpečného stavu. - Detekcia porúch
Rýchle odhalenie a včasná oprava chybných solárnych panelov. - 25 rokov mimoriadne dlhej záruky
- Kompatibilita s modulmi 210 mm
Kompatibilný s väčšinou solárnych panelov dostupných na trhu
Dodatočné parametre
| Kategória: | Fotovoltika |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.6 kg |
| Dĺžka: | 28 mm |
| šírka: | 75 mm |
| Výška: | 140 mm |
| Sila: | 600 W |
| Stupeň ochrany (IP): | IP68 |
Huawei SUN2000-600W-P Smart Module Controller
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Huawei Technologies Co., Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong 518129, China |
| E-mail : | [email protected] |
| Zástupca výrobcu v EÚ : | Huawei Technologies Düsseldorf GmbH |
| Adresa zástupcu v EÚ : | Hansaallee 205, 40549 Düsseldorf, Germany |
| E-mail zástupcu v EÚ : | [email protected] |