Jinko Solar TigerNeo JKM425N-54HL4-V-BF (EVO2, čierny rám)
Kód: 1946Podrobný popis
Technológia SMBB
Vylepšené zachytávanie svetla a odber prúdu na zvýšenie výkonu a spoľahlivosti modulu.
PID imunita
Zaručte vynikajúci výkon Anti-PID prostredníctvom optimalizovaného procesu hromadnej výroby a kontroly materiálov.
Odolnosť voči extrémnym podmienkam prostredia
Vysoká odolnosť voči soľnej hmle a amoniaku.
Horúca technológia 2.0
Modul typu N s technológiou Hot 2.0 má vyššiu spoľahlivosť a nižší LID/LETID.
Zvýšené mechanické zaťaženie
Certifikované na zaťaženie vetrom (2400 Pascalov) a zaťaženie snehom (5400 Pascalov).
ZÁRUKA LINEÁRNEHO VÝKONU
15-ročná záruka na výrobok
30-ročná záruka na lineárny výkon
0.40 % ročná degradácia za 30 rokov
Certifikácie
- IEC61215(2016), IEC61730(2016)
- ISO9001:2015: systém riadenia kvality
- ISO14001:2015: systém environmentálneho manažérstva
- ISO45001:2018: Systémy riadenia bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci
Dodatočné parametre
| Kategória: | Fotovoltaické moduly |
|---|---|
| Hmotnosť: | 22 kg |
| Značka: | Jinko Solar |
| Dĺžka: | 1722 |
| šírka: | 1134 |
| Výška: | 30 |
| Sila: | 425 W |
| Farba rámu: | Čierna |
| Typ modulu: | Monofacial |
| Konektor: | EVO2 |
| Cell: | Monokryštalický typ N |
| Usporiadanie buniek: | 108 (6×18) |
| Predná vrstva: | 3.2 mm, antireflexná vrstva, vysoká priepustnosť, nízky obsah železa, tvrdené sklo |
| Rám: | Eloxovaná hliníková zliatina |
| J-Box: | Krytie IP68 |
| Kábel: | TUV 1×4.0mm2 (+): 400mm , (-): 200mm |
| Paleta: | 36 ks |
| Kontajner (40' HQ): | 936 ks |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Jinko Solar Co., Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | Jingke Center, No. 1, Lane 1466, Shenchang Road, Minhang District, Shanghai 201106, China |
| E-mail : | [email protected] |
| Zástupca výrobcu v EÚ : | Jinko Solar Denmark ApS |
| Adresa zástupcu v EÚ : | Gdanskgade 18, 2150 Nordhavn, Denmark |
| E-mail zástupcu v EÚ : | [email protected] |