Jinko Tiger Neo III 465 Wp N-type bifacial dual-glass solárny panel JKM465N-48QL6-BDV (Black frame)
Kód: JKM465N-48QL6-BDV-BFPodrobný popis
Prehľad
Jinko Solar Tiger Neo III JKM465N-48QL6-BDV je 465 Wp bifaciálny solárny modul s dvojitým sklom a čiernym eloxovaným rámom z tretej generácie platformy Tiger Neo od Jinko. Postavený na N-type TOPCon článkoch s 85 +/- 5 percentnou bifacialitou, poskytuje 23,27 percentnú účinnosť modulu na prednej strane a dodatočný zisk výkonu na zadnej strane z odrazeného a difúzneho svetla. Špičková 15-ročná produktová záruka a 30-ročná lineárna záruka výkonu podporujú tento modul.
Kľúčové vlastnosti
- 465 Wp predná strana, až 518 Wp BNPI bifaciálny menovitý výkon (135 W/m^2 zadné ožiarenie)
- 23,27 percentná účinnosť modulu pri STC
- N-type TOPCon monokryštalické články s 192 polovičnými článkami (rozloženie 48 x 4, architektúra QL6)
- Bifaciálne dvojsklenené 2,0 mm predné (s antireflexnou vrstvou) + 2,0 mm zadné sklo tvrdené teplom
- 85 +/- 5 percentná bifacialita
- Nízka degradácia: 1 percento v prvom roku, 0,35 percenta ročne, 88,85 percenta zachovaných po 30 rokoch
- Mechanické zaťaženie: 6000 Pa vpredu, 4000 Pa vzadu (certifikované)
- Prevádzková teplota: -40 až +70 stupňov C
- 1500 V DC systémové napätie kompatibilné
- Maximálna sériová poistka: 30 A
- IP68 rozvodná krabica s konektormi JK03M / JK03M2
- Záruka proti PID, odolné voči PID, LID/LeTID a UV degradácii
- 0 až +3 percent pozitívne triedenie výkonu
Elektrické špecifikácie (STC, predná strana)
| Maximálny výkon (Pmax) | 465 Wp |
| Maximálne napätie pri výkone (Vmp) | 30,88 V |
| Maximálny prúd pri výkone (Imp) | 15,06 A |
| Napätie naprázdno (Voc) | 35,96 V |
| Skratový prúd (Isc) | 15,72 A |
| Účinnosť modulu | 23,27 percent |
| Teplotný koeficient Pmax | -0,26 percent / stupeň C |
| Teplotný koeficient Voc | -0,24 percent / stupeň C |
| Teplotný koeficient Isc | +0,046 percent / stupeň C |
Elektrické špecifikácie (názov BNPI bifaciálny)
Pri 1000 W/m^2 prednom + 135 W/m^2 zadnom ožiarení, 25 stupňov C, AM 1.5:
| Maximálny výkon (Pmax) | 518 Wp |
| Maximálne napätie pri výkone (Vmp) | 30,88 V |
| Maximálny prúd pri výkone (Imp) | 16,79 A |
| Napätie naprázdno (Voc) | 35,96 V |
| Skratový prúd (Isc) | 17,52 A |
Mechanické špecifikácie
| Model | JKM465N-48QL6-BDV |
| Typ článku | monokryštalický typ N (TOPCon) |
| Počet článkov | 192 (48 x 4 polovičné články, rozloženie QL6) |
| Rozmery (D x Š x H) | 1762 x 1134 x 30 mm |
| Hmotnosť | 24,4 kg |
| Predné sklo | 2,0 mm s antireflexnou vrstvou |
| Zadné sklo | 2,0 mm tepelne tvrdené |
| Rám | Čierna eloxovaná hliníková zliatina |
| Spojovacia krabica | IP68 |
| Výstupné káble | väčšie alebo rovné 4,0 mm^2, +600 mm / -400 mm (prispôsobiteľné) |
| Konektor | JK03M / JK03M2 (MC4-EVO2 dostupné na požiadanie) |
| Trieda ochrany | Trieda II |
| Typ požiaru | Trieda C (IEC) |
Certifikácie
IEC 61215:2021, IEC 61730:2023, IEC 61701, IEC 62716, IEC 60068, IEC 62804 (anti-PID), ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001. Označenie CE.
Záruka
- 15 rokov záruka na produkt
- 30 rokov záruka na lineárny výkon (88,85 percent zachovaných do 30. roku, 0,35 percenta ročná degradácia, 1 percent prvý rok)
Aplikácie
- Rezidenčná strecha s bifaciálnym ziskom (svetlá strecha, montáž na zem, prístrešky pre autá, zábradlia na balkónoch)
- Komerčné ploché strechy s orientáciou na východ-západ alebo juh
- Pozemné solárne farmy a agrivoltaika so ziskom albeda zo zadnej strany
- Prístrešky pre autá, markízy a BIPV aplikácie, kde zadná strana smeruje k reflexnému povrchu
Dodatočné parametre
| Kategória: | Fotovoltaické moduly |
|---|---|
| Hmotnosť: | 24.4 kg |
| Značka: | Jinko Solar |
| Sila: | 465 W |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Jinko Solar Co., Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | Jingke Center, No. 1, Lane 1466, Shenchang Road, Minhang District, Shanghai 201106, China |
| E-mail : | [email protected] |
| Zástupca výrobcu v EÚ : | Jinko Solar Denmark ApS |
| Adresa zástupcu v EÚ : | Gdanskgade 18, 2150 Nordhavn, Denmark |
| E-mail zástupcu v EÚ : | [email protected] |