SolarEdge SE 4K RWB
Kód: SE-4K-RWBPodrobný popis
Ideálne riešenie pre malé FV systémy v domácnostiach
- Väčšia flexibilita návrhu vďaka možnosti výrazne kratších reťazcov pre nízkovýkonové trojfázové FV systémy
- Optimalizované pre inštalácie s komplexnými strechami (viacero povrchov a rôzne orientácie)
- Podporuje voliteľné inteligentné energetické zariadenia a rozširuje možnosti systému
- Riešenie od jedného dodávateľa pre bezproblémovú prevádzku všetkých komponentov systému a jedna adresa pre záručné a servisné otázky
- Vstavané monitorovanie na úrovni modulov pre lepšiu viditeľnosť výkonu systému
- Vynikajúca spoľahlivosť so štandardnou 12-ročnou zárukou (rozšíriteľná na 20 alebo 25 rokov)
- Pokročilé bezpečnostné funkcie, vrátane ochrany proti dotyku s jednosmerným napätím, Keď je menič vypnutý alebo odpojený
- Rýchle uvedenie meniča do prevádzky priamo z aplikácie pre smartfóny SetApp
- Vhodné pre vonkajšie alebo vnútorné inštalácie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Solárne invertory |
|---|---|
| Hmotnosť: | 24.5 kg |
| Značka: | SolarEdge |
| Dĺžka: | 260 mm |
| šírka: | 315 mm |
| Výška: | 540 mm |
| Sila: | 4000 W |
| Počet fáz: | 3 |
| Stupeň ochrany (IP): | IP65 |
| Komunikácia: | RS485, Ethernet, Zigbee, Wi-Fi, SIM |
| Počet MPPT: | 2 |
| Typ: | sieť |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
SolarEdge Technologies, založená v Izraeli a kotovaná na NASDAQ-e, je globálnym lídrom v technológii inteligentnej energie. Spoločnosť pionierila systém DC-optimalizovaného meniča, ktorý spája optimalizátory výkonu na úrovni modulov so striedavými menič na maximalizáciu zberu energie z každého jednotlivého solárneho panelu s pokročilým monitoringom a zvýšenou bezpečnosťou.
SolarEdge ekosystém zahŕňa meniče, optimalizátory výkonu, systémy na skladovanie energie, nabíjačky EV a komplexnú cloudovú platformu na monitoring. Optimalizáciou energie na úrovni modulov dodávajú systémy SolarEdge vyššie výnosy, rýchlejší ROI a jedinečnú viditeľnosť výkonu systému pre bytové a komerčné slnečné inštalácie po celom svete.
| Výrobná spoločnosť : | SolarEdge Technologies Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | 1 HaMada St., POB 12001, Herzliya 4673335, Israel |
| E-mail : | [email protected] |
| Zástupca výrobcu v EÚ : | SolarEdge Technologies Italy S.R.L. |
| Adresa zástupcu v EÚ : | Via Enrico Reginato 85/H, 31100 Treviso, Italy |
| E-mail zástupcu v EÚ : | [email protected] |