SolarEdge StoreEdge SE 8K RWS
Kód: SE-STOREEDGE-8K-RWSPodrobný popis
Kľúčové vlastnosti
- Jednoduchá inštalácia s jediným meničom na riadenie výroby z fotovoltaiky aj batérie
- Viac energie vďaka architektúre DC riešenia, ktorá ukladá energiu z fotovoltaiky priamo do batérie bez strát pri konverzii striedavého prúdu
- Rýchle a jednoduché uvedenie meniča do prevádzky priamo zo smartfónu pomocou aplikácie SolarEdge SetApp
- Navrhnuté na elimináciu vysokého napätia počas inštalácie, údržby alebo hasenia požiaru na zvýšenie bezpečnosti
- Vstavané monitorovanie na úrovni modulov a úplný prehľad o stave batérie, výrobe fotovoltaiky a údajoch o vlastnej spotrebe
- Umožňuje pripojenie nízkonapäťových 48V batérií od viacerých dodávateľov batérií, čím poskytuje väčšiu flexibilitu
Dodatočné parametre
| Kategória: | Solárne invertory |
|---|---|
| Hmotnosť: | 37 kg |
| Značka: | SolarEdge |
| Dĺžka: | 193 mm |
| šírka: | 316 mm |
| Výška: | 853 mm |
| Sila: | 8000 W |
| Počet fáz: | 3 |
| Stupeň ochrany (IP): | IP65 |
| Komunikácia: | RS485, Ethernet, Zigbee, Wi-Fi, SIM |
| Počet MPPT: | 2 |
| Typ: | Hybrid |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
SolarEdge Technologies, založená v Izraeli a kotovaná na NASDAQ-e, je globálnym lídrom v technológii inteligentnej energie. Spoločnosť pionierila systém DC-optimalizovaného meniča, ktorý spája optimalizátory výkonu na úrovni modulov so striedavými menič na maximalizáciu zberu energie z každého jednotlivého solárneho panelu s pokročilým monitoringom a zvýšenou bezpečnosťou.
SolarEdge ekosystém zahŕňa meniče, optimalizátory výkonu, systémy na skladovanie energie, nabíjačky EV a komplexnú cloudovú platformu na monitoring. Optimalizáciou energie na úrovni modulov dodávajú systémy SolarEdge vyššie výnosy, rýchlejší ROI a jedinečnú viditeľnosť výkonu systému pre bytové a komerčné slnečné inštalácie po celom svete.
| Výrobná spoločnosť : | SolarEdge Technologies Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | 1 HaMada St., POB 12001, Herzliya 4673335, Israel |
| E-mail : | [email protected] |
| Zástupca výrobcu v EÚ : | SolarEdge Technologies Italy S.R.L. |
| Adresa zástupcu v EÚ : | Via Enrico Reginato 85/H, 31100 Treviso, Italy |
| E-mail zástupcu v EÚ : | [email protected] |