Solis S6-EH3P10K-H-EU
Kód: 23002150052Podrobný popis
Kľúčové vlastnosti:
Smart Energy Management
- AI inteligentne riadi nabíjanie a vybíjanie na základe taríf TOU (Time-of-Use)
- Bezproblémová integrácia s platformami VPP a EMS pre lepšiu optimalizáciu energie
Vysoký výkon
- Podporuje trojfázový nevyvážený výstup, ktorý umožňuje až 50 % menovitého výkonu meniča na fázu (pre jeden systém)
- 160 % vstupná kapacita FV na maximalizáciu využitia solárnej energie
- Čas prepínania < 10 ms
Flexibilné a škálovateľné
- Kompatibilné s bežnými lítiovými batériami
- Jednoduché rozšírenie kapacity systému pomocou paralelných pripojení a AC coupling
Jednoduchá a rýchla konfigurácia
- Podpora aplikácie Bluetooth pre rýchle a jednoduché nastavenie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Solárne invertory |
|---|---|
| Hmotnosť: | 36.5 kg |
| Značka: | Solis |
| Dĺžka: | 230 mm |
| šírka: | 600 mm |
| Výška: | 500 mm |
| Sila: | 10000 W |
| Počet fáz: | 3 |
| Stupeň ochrany (IP): | IP66 |
| Komunikácia: | RS485, CAN, Wi-Fi, LAN, Cellular |
| Záruka: | 10 |
| Počet MPPT: | 4 |
| Reťazec: | 1 za MPPT |
| Typ: | Hybrid |
| Maximálny výstupný prúd: | 43.2 A |
| Menovité napätie: | 400 V |
Inštalačné video
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Solis, značka spoločnosti Ginlong Technologies (založená v roku 2005), je jednou z najväčších a najskúsenejších výrobcov solárnych menič na svete. S miliónmi jednotiek nasadených po celom svete ponúka Solis kompletný sortiment striedavých menič pre bytové, komerčné a aplikácie v merítku komunálneho priestoru, všetko podložené prísnymi medzinárodnými certifikáciami a osvedčenou históriou spoľahlivosti.
Známy tým, že ponúka vynikajúcu hodnotu, invertery Solis spájajú vysokú účinnosť konverzie, inteligentné možnosti monitorovania a robustnú kvalitu stavby za konkurenčné ceny. Či ide o jedinú inštaláciu na streche alebo solárnu farmu s výkonom viacerých megawattov, Solis poskytuje spoľahlivý prevod energie, na ktorú sa môžete spoľahlivo.
| Výrobná spoločnosť : | Ginlong Technologies Co., Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | No. 57 Jintong Road, Binhai Industrial Park, Xiangshan, Ningbo, Zhejiang 315712, China |
| E-mail : | [email protected] |
| Zástupca výrobcu v EÚ : | Solis Benelux B.V. |
| Adresa zástupcu v EÚ : | Nokweg 3-B, 2451 AL Leimuiden, Netherlands |
| E-mail zástupcu v EÚ : | [email protected] |