Tigo TS4-A-2F
Kód: 487-01252-22Podrobný popis
Kľúčové vlastnosti
- Automatické vypnutie - FV pole prejde do režimu rýchleho vypnutia v prípade straty striedavého prúdu v sieti
- Certifikované podľa noriem UL - testované a certifikované so stovkami špičkových modelov meničov
- Jednoduchá a rýchla inštalácia - prichytenie na štandardný rám fotovoltaického modulu alebo montáž do stojana
- Vysoký vstupný prúd - teraz je dimenzovaný na 20 A IMP/25 A ISC, aby sa lepšie prispôsobil bifaciálnym a vysokoprúdovým modulom
- Funguje s akýmkoľvek systémom - plne kompatibilný s tisíckami rôznych modelov striedačov od viac ako 50 značiek
- Vhodné pre solárne moduly s výkonom do 700 W
- 25-ročná záruka
Dodatočné parametre
| Kategória: | Optimalizátory |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.59 kg |
| Značka: | Tigo |
| Dĺžka: | 22.9 mm |
| šírka: | 138.4 mm |
| Výška: | 139.7 mm |
| Stupeň ochrany (IP): | IP68, NEMA 3R |
| Komunikácia: | PLC |
| Maximálny výstupný prúd: | 15 A |
| Maximálne napätie: | 80 V |
| Maximálny výstupný výkon: | 1400 W |
Tigo TS4 F/2F Rapid Shutdown Device Installation
Tigo TS4-A-2F (fire safety, 2 modules) - Overview
TS4 Flex MLPE - Overview
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Tigo Energy je globálnym lídrom v Flex MLPE (Module-Level Power Electronics), ktorý navrhuje inovatívne produkty na optimalizáciu solárnej energie a skladovanie energetiky, ktoré dávajú inštalátorom a vlastníkom systémov viac voľby a flexibility. Platforma Tigo TS4 zvyšuje solárnu produkciu, znižuje prevádzkové náklady a zvyšuje bezpečnosť systému so súladom rýchleho vypnutia.
Kombinovaná s cloudovou platformou Tigo Energy Intelligence (EI), Tigo poskytuje monitorovanie a analýzu na úrovni modulov, systému a flotily v reálnom čase, aby sa maximalizoval výkon solárnej energie. Tigo EI Residential Solar Solution dopĺňa portfolio flexibilným solárnym plus energetickým riešením pre domáce inštalácie, čím sa Tigo stáva nevyhnutným partnerom pre optimalizované solárne energetické systémy.
| Výrobná spoločnosť : | Tigo Energy, Inc. |
|---|---|
| Adresa : | 655 Campbell Technology Parkway, Suite 150, Campbell, CA 95008, USA |
| E-mail : | [email protected] |
| Zástupca výrobcu v EÚ : | ONSA Plus s.r.o. |
| Adresa zástupcu v EÚ : | Južná trieda 119, 040 01 Košice, Slovakia |
| E-mail zástupcu v EÚ : | [email protected] |