Huawei Backup Box-B0
Kód: BACKUPBOX-B0Férová cena
Nabízíme konkurenceschopné ceny s důrazem na kvalitu a transparentnost.
Rychlé dodání
Výrobky skladem, odesílame okamžitě. Ostatní zboží dodáme do 5 dnů.
Věrnostní bonus
Stálí zákazníci dostávají za svou věrnost slevy a bonusy.
Odborná instalace na klíč
Poskytujeme komplexní služby se zárukou kvality.
Detailní popis produktu
Klíčové vlastnosti
- Jednoduchost
- Automatická detekce a přepínání
- Spolehlivost
- Spolehlivé záložní napájení
- Černý start
- Restartování systému po vypnutí baterie
- Buďte v klidu, protože víte, že máte k dispozici záložní napájení, které pokryje případné výpadky.
- Kritické zátěže dostávají během výpadků záložní napájení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Fotovoltika |
|---|---|
| Hmotnost: | 11 kg |
| Délka: | 130 mm |
| Šířka: | 400 mm |
| Výška: | 350 mm |
| Počet fází: | 1 |
| Stupeň krytí (IP): | IP65 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
Huawei FusionSolar je divize chytrého fotovoltaického a energetického skladování společnosti Huawei Technologies, jedné z největších technologických společností na světě. Využívajíc nesrovnatelné odbornosti Huawei v digitální technologii, AI a energetické elektronice, FusionSolar poskytuje vysoce účinné sluneční invertory, chytré systémy ukládání energie a inteligentní monitorovací platformy pro aplikace v domácnostech, komerčních zařízeních a ve velkém měřítku.
| Výrobní společnost : | Huawei Technologies Co., Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong 518129, China |
| E-mail : | [email protected] |
| Zástupce výrobce v EU : | Huawei Technologies Düsseldorf GmbH |
| Adresa zástupce v EU : | Hansaallee 205, 40549 Düsseldorf, Germany |
| E-mail zástupce v EU : | [email protected] |