Huawei DTSU666-HW Smart Power Sensor
Kód: DTSU666-HWFérová cena
Nabízíme konkurenceschopné ceny s důrazem na kvalitu a transparentnost.
Rychlé dodání
Výrobky skladem, odesílame okamžitě. Ostatní zboží dodáme do 5 dnů.
Věrnostní bonus
Stálí zákazníci dostávají za svou věrnost slevy a bonusy.
Odborná instalace na klíč
Poskytujeme komplexní služby se zárukou kvality.
Detailní popis produktu
Zůstaňte informováni
LCD displej inteligentního snímače výkonu poskytuje přehledné informace a umožňuje snadné sledování výkonu fotovoltaických modulů a správu nastavení.
Monitorování systému s nízkou spotřebou
Chytrý senzor energie je určen pro domácnosti i firmy a efektivně sleduje solární energii s minimální spotřebou. Kdykoli můžete snadno sledovat výrobu a spotřebu energie.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Fotovoltika |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| Značka: | Huawei |
| Délka: | 80 mm |
| Šířka: | 72 mm |
| Výška: | 100 mm |
| Moc: | 1.5 W |
| Sdělení: | RS485 |
| Maximální průchozí proud: | 80 A |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
Huawei FusionSolar je divize chytrého fotovoltaického a energetického skladování společnosti Huawei Technologies, jedné z největších technologických společností na světě. Využívajíc nesrovnatelné odbornosti Huawei v digitální technologii, AI a energetické elektronice, FusionSolar poskytuje vysoce účinné sluneční invertory, chytré systémy ukládání energie a inteligentní monitorovací platformy pro aplikace v domácnostech, komerčních zařízeních a ve velkém měřítku.
| Výrobní společnost : | Huawei Technologies Co., Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong 518129, China |
| E-mail : | [email protected] |
| Zástupce výrobce v EU : | Huawei Technologies Düsseldorf GmbH |
| Adresa zástupce v EU : | Hansaallee 205, 40549 Düsseldorf, Germany |
| E-mail zástupce v EU : | [email protected] |