Victron GX Touch 50
Kód: VICTRON-GX-TOUCH-50Detailní popis produktu
Klíčové vlastnosti:
Chráněný
Ochranné kryty GX Touch chrání displej GX Touch před vodou, prachem a UV zářením.
Snadná instalace
Systém GX Touch je navržen tak, aby překonal očekávání profesionálních instalatérů. Na rozdíl od displeje ColorControl GX jej lze snadno namontovat na horní část přístrojové desky bez nutnosti přesných výřezů. Díky jedinému kabelovému připojení není nutné vést k přístrojové desce více kabelů, což zjednodušuje instalaci.
Společníci
GX Touch doplňuje Cerbo GX a slouží jako komplexní komunikační centrum, které umožňuje bezproblémové ovládání systému odkudkoli. Ať už prostřednictvím portálu vzdálené správy Victron Remote Management (VRM), přímého přístupu přes GX Touch nebo aplikace VictronConnect s využitím vestavěného přístupového bodu WiFi, můžete snadno spravovat a optimalizovat výkon systému. Tento nejnovější přírůstek do řady GX nově definuje inteligentní řešení napájení a nabízí bezkonkurenční konektivitu a pohodlí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Fotovoltika |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| Značka: | Victron Energy |
| Délka: | 128.2 mm |
| Šířka: | 12.4 mm |
| Výška: | 87.1 mm |
| Sdělení: | VRM |
Unboxing the new Cerbo GX & GX Touch 50 screen
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Victron Energy, sídlící v Almere v Nizozemsku, je světově uznaným výrobcem profesionální konverze energie a zařízení pro správu energie. Více než 45 let stanovuje standard pro off-grid a hybridní energetické systémy a dodává produkty, kterým důvěřují námořníci, mobilní, průmyslové a solární profesionálové po celém světě.
Rozsáhlý ekosystém Victron zahrnuje ikonické MultiPlus a Quattro střídače/nabíječe, SmartSolar MPPT regulátory nabíjení, monitory baterií, DC-DC převodníky a výkonný Cerbo GX komunikační hub s VRM cloudovým monitoringem. Každý Victronův produkt je postaven na krajní spolehlivosti, modulární rozšiřitelnosti a bezproblémové integraci systému, což z něj činí volbu profesionálů pro náročné energetické aplikace.
| Výrobní společnost : | Victron Energy B.V. |
|---|---|
| Adresa : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| E-mail : | [email protected] |
| Zástupce výrobce v EU : | Victron Energy B.V. |
| Adresa zástupce v EU : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| E-mail zástupce v EU : | [email protected] |