Huawei Smart Dongle-WLAN-FE
Kód: SDONGLEA-05Férová cena
Nabízíme konkurenceschopné ceny s důrazem na kvalitu a transparentnost.
Rychlé dodání
Výrobky skladem, odesílame okamžitě. Ostatní zboží dodáme do 5 dnů.
Věrnostní bonus
Stálí zákazníci dostávají za svou věrnost slevy a bonusy.
Odborná instalace na klíč
Poskytujeme komplexní služby se zárukou kvality.
Detailní popis produktu
Připojení měničů a datové služby
Smart Dongle podporuje bezproblémovou komunikaci plug-and-play až pro 10 střídačů se systémem správy solárních zařízení prostřednictvím připojení WLAN a Fast Ethernet (FE).
Po připojení přístupový bod WLAN usnadňuje místní nasazení pro inteligentní správu napájení a údržbu zařízení. Se střídači lze integrovat jak systém FusionSolar SmartPVMS, tak i systémy řízení třetích stran.
Díky krytí IP65 je Smart Dongle prachotěsný a vodotěsný, což zajišťuje spolehlivý provoz i po venkovní instalaci.
Klíčové vlastnosti
- Snadná komunikace
- Chytré O&M
- Krytí IP65
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Fotovoltika |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| Značka: | Huawei |
| Délka: | 33 mm |
| Šířka: | 146 mm |
| Výška: | 48 mm |
| Stupeň krytí (IP): | IP65 |
| Sdělení: | USB, Ethernet |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
Huawei FusionSolar je divize chytrého fotovoltaického a energetického skladování společnosti Huawei Technologies, jedné z největších technologických společností na světě. Využívajíc nesrovnatelné odbornosti Huawei v digitální technologii, AI a energetické elektronice, FusionSolar poskytuje vysoce účinné sluneční invertory, chytré systémy ukládání energie a inteligentní monitorovací platformy pro aplikace v domácnostech, komerčních zařízeních a ve velkém měřítku.
| Výrobní společnost : | Huawei Technologies Co., Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong 518129, China |
| E-mail : | [email protected] |
| Zástupce výrobce v EU : | Huawei Technologies Düsseldorf GmbH |
| Adresa zástupce v EU : | Hansaallee 205, 40549 Düsseldorf, Germany |
| E-mail zástupce v EU : | [email protected] |