Victron Smart Battery Sense
Kód: VICTRON-SMART-BATTERY-SENSEDetailní popis produktu
Klíčové vlastnosti
- Zlepšuje nabíjení baterie
Inteligentní snímač baterie měří napětí přímo na svorkách baterie, čímž zajišťuje přesné údaje a zabraňuje chybám způsobeným ztrátou napětí v důsledku odporu kabelu. Tím je zajištěno správné nabíjecí napětí pro optimální stav baterie.
U olověných akumulátorů se údaje o teplotě používají k odpovídajícímu nastavení nabíjecího napětí. Studené baterie vyžadují vyšší nabíjecí napětí, zatímco horké baterie vyžadují nižší nabíjecí napětí, aby nedošlo k jejich poškození. U lithiových baterií se údaje o teplotě používají k zabránění nabíjení při příliš nízkých teplotách, protože nabíjení za takových podmínek může články trvale poškodit.
- Žádné kabely
Smart Battery Sense komunikuje bezdrátově s jednou nebo více solárními nabíječkami přes síť VE.Smart, která využívá technologii Bluetooth Smart. To umožňuje současný přístup k přenášeným informacím více solárním nabíječkám připojeným ke stejné baterii 12 V, 24 V nebo 48 V. Síť Smart Network lze snadno nastavit pomocí aplikace VictronConnect.
- Úhledné, jednoduché - chytré
Instalace systému Smart Battery Sense je jednoduchá a přímočará. Začněte připojením obou koncovek jednotky ke svorkám baterie. Poté připevněte jednotku Smart Battery Sense přímo na tělo baterie pomocí samolepicího pásku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Fotovoltika |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| Značka: | Victron Energy |
| Délka: | 38 mm |
| Šířka: | 38 mm |
| Výška: | 14 mm |
| Sdělení: | Bluetooth |
| Provozní napětí: | 8 - 60 V |
| Napětí baterie: | 12 V, 24 V, 48 V |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Victron Energy, sídlící v Almere v Nizozemsku, je světově uznaným výrobcem profesionální konverze energie a zařízení pro správu energie. Více než 45 let stanovuje standard pro off-grid a hybridní energetické systémy a dodává produkty, kterým důvěřují námořníci, mobilní, průmyslové a solární profesionálové po celém světě.
Rozsáhlý ekosystém Victron zahrnuje ikonické MultiPlus a Quattro střídače/nabíječe, SmartSolar MPPT regulátory nabíjení, monitory baterií, DC-DC převodníky a výkonný Cerbo GX komunikační hub s VRM cloudovým monitoringem. Každý Victronův produkt je postaven na krajní spolehlivosti, modulární rozšiřitelnosti a bezproblémové integraci systému, což z něj činí volbu profesionálů pro náročné energetické aplikace.
| Výrobní společnost : | Victron Energy B.V. |
|---|---|
| Adresa : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| E-mail : | [email protected] |
| Zástupce výrobce v EU : | Victron Energy B.V. |
| Adresa zástupce v EU : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| E-mail zástupce v EU : | [email protected] |