Huawei SmartLogger3000A01EU
Kód: SMARTLOGGER-3000A01EUFérová cena
Nabízíme konkurenceschopné ceny s důrazem na kvalitu a transparentnost.
Rychlé dodání
Výrobky skladem, odesílame okamžitě. Ostatní zboží dodáme do 5 dnů.
Věrnostní bonus
Stálí zákazníci dostávají za svou věrnost slevy a bonusy.
Odborná instalace na klíč
Poskytujeme komplexní služby se zárukou kvality.
Detailní popis produktu
Klíčové vlastnosti
- Jednoduchý
Snadná instalace na místě
- Spolehlivý
Bezpečnost pomocí modulu ochrany před bleskem
- Více komunikačních rozhraní
- Průmyslové použití a vysoká spolehlivost
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Fotovoltika |
|---|---|
| Hmotnost: | 2 kg |
| Značka: | Huawei |
| Délka: | 44 mm |
| Šířka: | 225 mm |
| Výška: | 160 mm |
| Moc: | 8 W |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Sdělení: | RS485, Ethernet, LAN, 4G, 3G, 2G, WLAN, Active DO, Digital, Analog Input / Output |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
Huawei FusionSolar je divize chytrého fotovoltaického a energetického skladování společnosti Huawei Technologies, jedné z největších technologických společností na světě. Využívajíc nesrovnatelné odbornosti Huawei v digitální technologii, AI a energetické elektronice, FusionSolar poskytuje vysoce účinné sluneční invertory, chytré systémy ukládání energie a inteligentní monitorovací platformy pro aplikace v domácnostech, komerčních zařízeních a ve velkém měřítku.
| Výrobní společnost : | Huawei Technologies Co., Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong 518129, China |
| E-mail : | [email protected] |
| Zástupce výrobce v EU : | Huawei Technologies Düsseldorf GmbH |
| Adresa zástupce v EU : | Hansaallee 205, 40549 Düsseldorf, Germany |
| E-mail zástupce v EU : | [email protected] |