Nabíjecí stanice Victron EV
Kód: EVC300400300Detailní popis produktu
Integrace s Victron Energy GX a VRM umožňuje úplné dálkové ovládání a monitorování. Navíc ve spojení se solárními systémy v rámci ekosystému Victron může nabíjecí stanice využívat přebytečnou solární energii k nabíjení vašeho vozidla. Manuální a plánované režimy poskytují další flexibilitu, která umožňuje přizpůsobit se požadavkům vašeho systému EV.
Nabíjecí stanice pro elektromobily je vybavena programovatelným světelným kroužkem RGB kolem nabíjecího portu, který zobrazuje různé světelné efekty indikující různé stavy, jako je odpojení, nabíjení nebo plné nabití, což umožňuje rychlou kontrolu stavu.
K dispozici jsou tři provozní režimy:
- Manuální režim pro konfiguraci výstupního proudu
Manuální režim umožňuje nastavit výstupní proud v rozsahu 6-32 A. Nabíjecí výkon se řídí dvěma způsoby:
pomocí posuvníku na dotykovém LCD displeji nebo na webových stránkách. Umožňuje ručně spustit nebo zastavit nabíjení
když je vozidlo připojeno k nabíjecí stanici. - Automatický režim pro zajištění maximální účinnosti fotovoltaického systému.
Zjistí, kdy je k dispozici přebytečný výkon, a použije pouze tento výkon k nabíjení vozidla. - Plánovaný režim pro nabíjení vozidla v určitých časových intervalech
Plně programovatelný plánovač umožňuje nabíjení v různých časových intervalech, např. v určitou dobu během dne
v noci, kdy je energie ze sítě levnější.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wallbox |
|---|---|
| Hmotnost: | 3 kg |
| Značka: | Victron Energy |
| Délka: | 148 mm |
| Šířka: | 307 mm |
| Výška: | 377 mm |
| Stupeň krytí (IP): | IP44 |
| Provozní napětí: | 170 – 265 V |
| Nominální proud: | 32 A |
| Nabíjecí výkon: | 22 kW |
| Konektor: | Typ 2 |
EV Charging Station Victron Energy - Technical Guide
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Victron Energy, sídlící v Almere v Nizozemsku, je světově uznaným výrobcem profesionální konverze energie a zařízení pro správu energie. Více než 45 let stanovuje standard pro off-grid a hybridní energetické systémy a dodává produkty, kterým důvěřují námořníci, mobilní, průmyslové a solární profesionálové po celém světě.
Rozsáhlý ekosystém Victron zahrnuje ikonické MultiPlus a Quattro střídače/nabíječe, SmartSolar MPPT regulátory nabíjení, monitory baterií, DC-DC převodníky a výkonný Cerbo GX komunikační hub s VRM cloudovým monitoringem. Každý Victronův produkt je postaven na krajní spolehlivosti, modulární rozšiřitelnosti a bezproblémové integraci systému, což z něj činí volbu profesionálů pro náročné energetické aplikace.
| Výrobní společnost : | Victron Energy B.V. |
|---|---|
| Adresa : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| E-mail : | [email protected] |
| Zástupce výrobce v EU : | Victron Energy B.V. |
| Adresa zástupce v EU : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| E-mail zástupce v EU : | [email protected] |