Solis S6-GR1P0.8K-UM
Kód: 23701010002Detailní popis produktu
Klíčové vlastnosti:
- Integrované WiFi, snadné použití
- Lehká konstrukce, montáž do racku, snadná instalace
- Vhodné pro balkonový systém
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Solární invertory |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.9 kg |
| Značka: | Solis |
| Délka: | 64 mm |
| Šířka: | 265 mm |
| Výška: | 255 mm |
| Moc: | 800 W |
| Počet fází: | 1 |
| Stupeň krytí (IP): | IP65 |
| Sdělení: | Wi-Fi, Bluetooth |
| Záruka: | 10 |
| Počet MPPT: | 1 |
| Řetězec: | 1 za MPPT |
| Typ: | Síť |
| Maximální výstupní proud: | 3.5 A |
| Jmenovité napětí: | 230 V |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Solis, značka společnosti Ginlong Technologies (založená v roce 2005), je jedním z největších a nejzkušenějších výrobců solárních střídačů na světě. S miliony jednotek nasazených po celém světě nabízí Solis kompletní řadu střídačů pro bytové, komerční a aplikace v komunálním měřítku, vše podpořené přísnými mezinárodními certifikacemi a prokázanou historií spolehlivosti.
Známý tím, že nabízí vynikající hodnotu, střídače Solis kombinují vysokou účinnost konverze, inteligentní monitorovací schopnosti a robustní kvalitu stavby za konkurenční ceny. Ať jde o jednu instalaci na střeše nebo solarní farmu s více megawatty, Solis poskytuje spolehlivou konverzi energie, na kterou se můžete spolehnout.
| Výrobní společnost : | Ginlong Technologies Co., Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | No. 57 Jintong Road, Binhai Industrial Park, Xiangshan, Ningbo, Zhejiang 315712, China |
| E-mail : | [email protected] |
| Zástupce výrobce v EU : | Solis Benelux B.V. |
| Adresa zástupce v EU : | Nokweg 3-B, 2451 AL Leimuiden, Netherlands |
| E-mail zástupce v EU : | [email protected] |