Victron AGM 12V 90Ah
Kód: VICTRON-AGM-12V-90AHDetailní popis produktu
Klíčové vlastnosti
technologie VRLA
Akumulátory VRLA (Valve Regulated Lead Acid) jsou uzavřené, což znamená, že plyn uniká bezpečnostními ventily pouze v případě přebití nebo selhání článku. Po celou dobu své životnosti nevyžadují údržbu.
Utěsněné (VRLA) baterie AGM
Baterie AGM (Absorbent Glass Mat) obsahují elektrolyt, který se kapilárním působením vstřebává do rohože ze skleněných vláken mezi deskami. Jak je podrobně popsáno v naší knize "Energie bez limitů", baterie AGM jsou vhodnější pro dodávání vysokých proudů po krátkou dobu než gelové baterie.
Utěsněné (VRLA) gelové baterie
V gelových bateriích je elektrolyt imobilizován jako gel. Gelové baterie mají obvykle delší životnost a lepší cyklickou kapacitu než baterie AGM.
Nízké samovybíjení
Díky použití olověno-vápenatých mřížek a vysoce čistých materiálů se baterie Victron VRLA mohou pochlubit nízkou mírou samovybíjení, která je při 20 °C nižší než 2 % za měsíc. S každým zvýšením teploty o 10 °C se rychlost samovybíjení zdvojnásobí. Díky tomu lze baterie Victron VRLA skladovat až rok bez nutnosti dobíjení, pokud jsou uloženy v chladných podmínkách.
Výjimečná obnova hlubokého vybití
Baterie Victron VRLA vykazují výjimečnou regeneraci vybití, a to i po hlubokém nebo dlouhodobém vybití. Je však důležité si uvědomit, že opakované hluboké a dlouhodobé vybíjení může mít významný negativní vliv na životnost všech olověných baterií, včetně baterií Victron.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Baterie pro fotovoltiku |
|---|---|
| Hmotnost: | 27 kg |
| Značka: | Victron Energy |
| Délka: | 350 mm |
| Šířka: | 167 mm |
| Výška: | 183 mm |
| Typ baterie: | Nízké napětí |
| Využitelná energie: | 1.08 kWh |
| Ah Kapacita: | 90 |
| Napětí baterie: | 12 V |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Victron Energy, sídlící v Almere v Nizozemsku, je světově uznaným výrobcem profesionální konverze energie a zařízení pro správu energie. Více než 45 let stanovuje standard pro off-grid a hybridní energetické systémy a dodává produkty, kterým důvěřují námořníci, mobilní, průmyslové a solární profesionálové po celém světě.
Rozsáhlý ekosystém Victron zahrnuje ikonické MultiPlus a Quattro střídače/nabíječe, SmartSolar MPPT regulátory nabíjení, monitory baterií, DC-DC převodníky a výkonný Cerbo GX komunikační hub s VRM cloudovým monitoringem. Každý Victronův produkt je postaven na krajní spolehlivosti, modulární rozšiřitelnosti a bezproblémové integraci systému, což z něj činí volbu profesionálů pro náročné energetické aplikace.
| Výrobní společnost : | Victron Energy B.V. |
|---|---|
| Adresa : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| E-mail : | [email protected] |
| Zástupce výrobce v EU : | Victron Energy B.V. |
| Adresa zástupce v EU : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| E-mail zástupce v EU : | [email protected] |