Victron Dual Terminal Stud M8
Kód: VICTRON-DUAL-TERMINAL-STUD-M8Detailní popis produktu
- Slouží k propojení dvou nebo více elektrických vedení
- Připojte kladné zpětné vedení k jednomu kabelu
- Maximální napětí: 70VDC
- Dostupné barvy: Červená a černá
- Průměr svorek: M8 (5/16 palce)
- Výška koncovky: 17 mm
- Základní materiál: Materiál: Materiál: nylon vyztužený sklem
- Materiál koncovky: Nerezová ocel
- Materiál šestihranné matice: Nerezová ocel
- Materiál přípojnic: Materiál: pocínovaná měď (1,0 x 13 mm)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Fotovoltika |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| Značka: | Victron Energy |
| Délka: | 32 mm |
| Šířka: | 43 mm |
| Výška: | 43 mm |
| Maximální napětí: | 70V |
| Maximální průchozí proud: | 150 A |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Victron Energy, sídlící v Almere v Nizozemsku, je světově uznaným výrobcem profesionální konverze energie a zařízení pro správu energie. Více než 45 let stanovuje standard pro off-grid a hybridní energetické systémy a dodává produkty, kterým důvěřují námořníci, mobilní, průmyslové a solární profesionálové po celém světě.
Rozsáhlý ekosystém Victron zahrnuje ikonické MultiPlus a Quattro střídače/nabíječe, SmartSolar MPPT regulátory nabíjení, monitory baterií, DC-DC převodníky a výkonný Cerbo GX komunikační hub s VRM cloudovým monitoringem. Každý Victronův produkt je postaven na krajní spolehlivosti, modulární rozšiřitelnosti a bezproblémové integraci systému, což z něj činí volbu profesionálů pro náročné energetické aplikace.
| Výrobní společnost : | Victron Energy B.V. |
|---|---|
| Adresa : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| E-mail : | [email protected] |
| Zástupce výrobce v EU : | Victron Energy B.V. |
| Adresa zástupce v EU : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| E-mail zástupce v EU : | [email protected] |