Victron EasySolar 12/1600/70-16
Kód: VICTRON-EASYSOLAR-12-1600-70-16Detailní popis produktu
Klíčové vlastnosti:
Solární regulátor nabíjení: Blue Solar MPPT 100/50
Ke třem sadám konektorů MC4 (PV-ST01) lze připojit až tři řetězce fotovoltaických panelů.
Měnič/nabíječka: MultiPlus Compact 12/1600/70 nebo 24/1600/40
Regulátor nabíjení MPPT a střídač/nabíječka MultiPlus Compact mají společné kabely pro stejnosměrný proud (jsou součástí dodávky). Baterie lze nabíjet solární energií (SmartSolar MPPT) a/nebo střídavou energií (střídač/nabíječka) z rozvodné sítě nebo generátoru.
AC distribuce
Střídavý rozvod se skládá z proudového chrániče (30 mA/16 A) a čtyř střídavých výstupů jištěných dvěma jističi 10 A a dvěma jističi 16 A.
Jeden výstup 16 A je řízen vstupem střídavého proudu: zapíná se pouze tehdy, když je k dispozici střídavý proud.
PowerAssist
Jedinečná technologie PowerAssist chrání napájení ze sítě nebo z generátoru před přetížením tím, že v případě potřeby přidá dodatečný výkon měniče.
Unikátní software pro solární aplikace
Pro konfiguraci systému pro různé interaktivní nebo samostatné aplikace je k dispozici několik softwarových programů (Assistants).
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Solární invertory |
|---|---|
| Hmotnost: | 15 kg |
| Značka: | Victron Energy |
| Délka: | 110 mm |
| Šířka: | 214 mm |
| Výška: | 745 mm |
| Moc: | 1600 W |
| Počet fází: | 1 |
| Stupeň krytí (IP): | IP21 |
| Typ: | Mimo síť |
| Jmenovité napětí: | 230 V, 12 V |
| Jmenovitý nabíjecí proud baterie: | 70 A |
| Převodový spínač: | 16 A |
| Produkt: | Nabíječka |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Victron Energy, sídlící v Almere v Nizozemsku, je světově uznaným výrobcem profesionální konverze energie a zařízení pro správu energie. Více než 45 let stanovuje standard pro off-grid a hybridní energetické systémy a dodává produkty, kterým důvěřují námořníci, mobilní, průmyslové a solární profesionálové po celém světě.
Rozsáhlý ekosystém Victron zahrnuje ikonické MultiPlus a Quattro střídače/nabíječe, SmartSolar MPPT regulátory nabíjení, monitory baterií, DC-DC převodníky a výkonný Cerbo GX komunikační hub s VRM cloudovým monitoringem. Každý Victronův produkt je postaven na krajní spolehlivosti, modulární rozšiřitelnosti a bezproblémové integraci systému, což z něj činí volbu profesionálů pro náročné energetické aplikace.
| Výrobní společnost : | Victron Energy B.V. |
|---|---|
| Adresa : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| E-mail : | [email protected] |
| Zástupce výrobce v EU : | Victron Energy B.V. |
| Adresa zástupce v EU : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| E-mail zástupce v EU : | [email protected] |