Victron Energy Měřič VM-3P75CT
Kód: VICTRON-ENERGY-METER-VM-3P75CTDetailní popis produktu
Třífázový elektroměr s komunikačními porty Ethernet a VE.Can
Měřič energie Victron VM-3P75CT je standardní zařízení pro měření výkonu a energie jednofázových a třífázových aplikací, například v rozváděči nebo pro měření výkonu fotovoltaického střídače, generátoru střídavého proudu nebo výkonu střídače a měniče/nabíječky.
Vysoká obnovovací frekvence
Elektroměr vypočítává efektivní hodnotu výkonu pro každou fázi a přenáší ji vysokou rychlostí přes VE.Can nebo Ethernet, což umožňuje přesnější měření spotřeby energie, dovozu a vývozu do sítě, například v systému ESS.
VM-3P75CT umožňuje snadné nastavení
Měřič energie je navržen pro snadnou integraci a funguje po vybalení z krabice (Plug & Play) jako síťový měřič pro většinu systémů. Konfigurace (prostřednictvím VictronConnect) je nutná pouze pro změnu role (síťový měřič, fotovoltaický střídač, měřič střídavého proudu nebo měřič střídavé zátěže) a ruční konfiguraci IP místo výchozího DHCP.
Vzdálené sledování odkudkoli
Jeho data se zobrazují v aplikaci VictronConnect, na zařízení GX, jako je Cerbo GX nebo Ekrano GX, a na našem portálu VRM.
Bezproblémová instalace díky nacvakávacím transformátorům proudu
VM-3P75CT využívá klešťové transformátory proudu k přesnému snímání proudu bez nutnosti upravovat zapojení stávající instalace.
Vektorová metoda registrace
VM-3P75CT používá metodu vektorové registrace (vektory jednotlivých fází L1, L2 a L3 se sčítají).
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Fotovoltika |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.37 kg |
| Značka: | Victron Energy |
| Délka: | 59 mm |
| Šířka: | 71 mm |
| Výška: | 90 mm |
| Počet fází: | 3 |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Sdělení: | Ethernet, RJ45, VE.Can, VRM |
| Nominální proud: | 75 A |
Introduction to Victron Energy Meter VM-3P75CT
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Victron Energy, sídlící v Almere v Nizozemsku, je světově uznaným výrobcem profesionální konverze energie a zařízení pro správu energie. Více než 45 let stanovuje standard pro off-grid a hybridní energetické systémy a dodává produkty, kterým důvěřují námořníci, mobilní, průmyslové a solární profesionálové po celém světě.
Rozsáhlý ekosystém Victron zahrnuje ikonické MultiPlus a Quattro střídače/nabíječe, SmartSolar MPPT regulátory nabíjení, monitory baterií, DC-DC převodníky a výkonný Cerbo GX komunikační hub s VRM cloudovým monitoringem. Každý Victronův produkt je postaven na krajní spolehlivosti, modulární rozšiřitelnosti a bezproblémové integraci systému, což z něj činí volbu profesionálů pro náročné energetické aplikace.
| Výrobní společnost : | Victron Energy B.V. |
|---|---|
| Adresa : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| E-mail : | [email protected] |
| Zástupce výrobce v EU : | Victron Energy B.V. |
| Adresa zástupce v EU : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| E-mail zástupce v EU : | [email protected] |