Victron GlobalLink 520
Kód: VICTRON-GLOBALLINK-520Detailní popis produktu
Klíčové vlastnosti
- Podpora chytrých zařízení a VE.Direct: Připojte až 10 chytrých produktů Victron pomocí BLE a dvou kabelových zařízení VE.Direct.
- Monitorování VRM: Sledování stavu nabití baterie, spotřeby energie, sběru energie z fotovoltaiky, generátoru a sítě nebo kontrola měření teploty. Sledování výstrah a provádění diagnostických kontrol.
- Podpora RuuviTag: Tyto senzory se připojují prostřednictvím BLE a snadno se nastavují pomocí aplikace VictronConnect. Všechny údaje, jako je teplota, vlhkost a atmosférický tlak, budou k dispozici přímo v systému VRM.
- Podpora vlastní SIM karty.
- Snadná instalace a konfigurace: GlobalLink 520 lze namontovat na stěnu. Funkce Bluetooth umožňuje rychlé připojení a snadnou konfiguraci prostřednictvím naší aplikace VictronConnect.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Fotovoltika |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| Značka: | Victron Energy |
| Délka: | 23 mm |
| Šířka: | 67 mm |
| Výška: | 123 mm |
| Sdělení: | Bluetooth, VE.Direct, VRM |
| Provozní napětí: | 8 – 70 V |
GlobalLInk 520 - Upload Data to VRM using 4G
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Victron Energy, sídlící v Almere v Nizozemsku, je světově uznaným výrobcem profesionální konverze energie a zařízení pro správu energie. Více než 45 let stanovuje standard pro off-grid a hybridní energetické systémy a dodává produkty, kterým důvěřují námořníci, mobilní, průmyslové a solární profesionálové po celém světě.
Rozsáhlý ekosystém Victron zahrnuje ikonické MultiPlus a Quattro střídače/nabíječe, SmartSolar MPPT regulátory nabíjení, monitory baterií, DC-DC převodníky a výkonný Cerbo GX komunikační hub s VRM cloudovým monitoringem. Každý Victronův produkt je postaven na krajní spolehlivosti, modulární rozšiřitelnosti a bezproblémové integraci systému, což z něj činí volbu profesionálů pro náročné energetické aplikace.
| Výrobní společnost : | Victron Energy B.V. |
|---|---|
| Adresa : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| E-mail : | [email protected] |
| Zástupce výrobce v EU : | Victron Energy B.V. |
| Adresa zástupce v EU : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| E-mail zástupce v EU : | [email protected] |