Victron Invertor Phoenix 12/500
Kód: VICTRON-PHOENIX-12-500Detailní popis produktu
Komunikační port VE.Direct nabízí všestranné možnosti připojení:
Připojte se k počítači pomocí propojovacího kabelu VE.Direct na USB.
Připojte se k chytrým telefonům Apple a Android, tabletům, MacBookům a dalším zařízením pomocí donglu VE.Direct Bluetooth Smart.
Je plně konfigurovatelný a umožňuje upravit nastavení, jako jsou:
- Alarm vybití baterie a resetování úrovní
- Úrovně vypnutí a restartování při slabé baterii
- Dynamické vypínání v závislosti na zatížení
- Výstupní napětí (210 - 245 V)
- Frekvence (50 Hz nebo 60 Hz)
- Aktivace režimu ECO a úroveň citlivosti
Možnosti sledování zahrnují:
- Vstupní a výstupní napětí
- Procentuální zatížení
- Alarmy
- Osvědčená spolehlivost
- Střídače se vyznačují osvědčenou spolehlivostí díky plně můstkové topologii a toroidnímu transformátoru, což zaručuje dlouhou životnost. Jsou chráněny proti zkratu a přehřátí způsobenému přetížením nebo vysokou okolní teplotou.
Vysoký startovací výkon
Vysoký startovací výkon je určen pro zátěže, jako jsou měniče pro LED lampy, halogenové žárovky nebo elektrické nářadí.
ECO režim
Režim ECO šetří energii přepnutím do pohotovostního režimu, když zátěž klesne pod nastavenou hodnotu (min. zátěž: 15 W). Zapíná se pravidelně (nastavitelné, výchozí nastavení: každé 2,5 sekundy) a zůstává zapnutý, pokud zatížení překročí nastavenou úroveň.
Dálkové zapnutí/vypnutí
Funkce dálkového zapnutí/vypnutí umožňuje externí ovládání prostřednictvím dvoupólového konektoru nebo mezi plusovým kontaktem baterie a levým kontaktem dvoupólového konektoru.
LED diagnostika
Pro řešení problémů je k dispozici diagnostika LED, jak je popsáno v příručce.
Přepínač automatického převodu
Automatický přepínač lze použít kpřenosu zátěže na jiný zdroj střídavého proudu, například při výpadku proudu. Pro měniče s nízkým výkonem se doporučuje automatický přepínač Filax díky velmi krátké době spínání (méně než 20 milisekund), která zajišťuje nepřetržitý provoz počítačů a dalších elektronických zařízení. K dispozici jsou různé varianty výstupních zásuvek
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Solární invertory |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.9 kg |
| Značka: | Victron Energy |
| Délka: | 275 mm |
| Šířka: | 172 mm |
| Výška: | 86 mm |
| Moc: | 500 W |
| Počet fází: | 1 |
| Stupeň krytí (IP): | IP21 |
| Sdělení: | VE.Direct |
| Typ: | Mimo síť |
| Jmenovité napětí: | 230 V |
| Napětí baterie: | 12 V |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Victron Energy, sídlící v Almere v Nizozemsku, je světově uznaným výrobcem profesionální konverze energie a zařízení pro správu energie. Více než 45 let stanovuje standard pro off-grid a hybridní energetické systémy a dodává produkty, kterým důvěřují námořníci, mobilní, průmyslové a solární profesionálové po celém světě.
Rozsáhlý ekosystém Victron zahrnuje ikonické MultiPlus a Quattro střídače/nabíječe, SmartSolar MPPT regulátory nabíjení, monitory baterií, DC-DC převodníky a výkonný Cerbo GX komunikační hub s VRM cloudovým monitoringem. Každý Victronův produkt je postaven na krajní spolehlivosti, modulární rozšiřitelnosti a bezproblémové integraci systému, což z něj činí volbu profesionálů pro náročné energetické aplikace.
| Výrobní společnost : | Victron Energy B.V. |
|---|---|
| Adresa : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| E-mail : | [email protected] |
| Zástupce výrobce v EU : | Victron Energy B.V. |
| Adresa zástupce v EU : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| E-mail zástupce v EU : | [email protected] |