Victron Invertor RS 48/6000 Smart
Kód: VICTRON-INVERTER-RS-48-6000-SDetailní popis produktu
Je vybaven vestavěným displejem pro snadný přístup k informacím o baterii a měniči, přičemž uživatelé mohou k těmto parametrům přistupovat i na dálku přes Bluetooth pomocí aplikace VictronConnect. Měnič je navíc vybaven VE.Can, který umožňuje bezproblémové připojení k systému GX pro komplexní monitorování systému.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Solární invertory |
|---|---|
| Hmotnost: | 11 kg |
| Značka: | Victron Energy |
| Délka: | 125 mm |
| Šířka: | 440 mm |
| Výška: | 425 mm |
| Moc: | 6000 W |
| Počet fází: | 1 |
| Stupeň krytí (IP): | IP21 |
| Sdělení: | Bluetooth, VE.Direct, VE.Can |
| Typ: | Mimo síť |
| Jmenovité napětí: | 230 V |
| Napětí baterie: | 48 V |
| Max. nabíjecí proud baterie: | 88 A |
| Maximální výstupní výkon: | 5300 W |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Victron Energy, sídlící v Almere v Nizozemsku, je světově uznaným výrobcem profesionální konverze energie a zařízení pro správu energie. Více než 45 let stanovuje standard pro off-grid a hybridní energetické systémy a dodává produkty, kterým důvěřují námořníci, mobilní, průmyslové a solární profesionálové po celém světě.
Rozsáhlý ekosystém Victron zahrnuje ikonické MultiPlus a Quattro střídače/nabíječe, SmartSolar MPPT regulátory nabíjení, monitory baterií, DC-DC převodníky a výkonný Cerbo GX komunikační hub s VRM cloudovým monitoringem. Každý Victronův produkt je postaven na krajní spolehlivosti, modulární rozšiřitelnosti a bezproblémové integraci systému, což z něj činí volbu profesionálů pro náročné energetické aplikace.
| Výrobní společnost : | Victron Energy B.V. |
|---|---|
| Adresa : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| E-mail : | [email protected] |
| Zástupce výrobce v EU : | Victron Energy B.V. |
| Adresa zástupce v EU : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| E-mail zástupce v EU : | [email protected] |