Victron MultiPlus 12/1600/70-16
Kód: VICTRON-MULTIPLUS-12-1600-70-16Detailní popis produktu
Klíčové vlastnosti:
- Zdroj nepřerušovaného napájení (funkce UPS)
Při výpadku proudu nebo při odpojení pobřežního napájení nebo generátoru střídač integrovaný v zařízení Multi rychle zasáhne a plynule převezme napájení připojených spotřebičů. Tento přechod je tak rychlý, trvá méně než 20 milisekund, že počítače a další elektronická zařízení zůstávají v provozu bez přerušení.
- Vzdálené monitorování a ovládání
Po spárování se zařízením GX, jako je Cerbo GX, získáte možnost sledovat a spravovat zařízení Multi a systém(y) buď lokálně (LAN), nebo vzdáleně přes internet odkudkoli na světě pomocí bezplatné aplikace VRM a webové stránky portálu VRM. Přístup je možný z různých zařízení, jako jsou chytré telefony, tablety, notebooky a počítače s různými operačními systémy. Úroveň ovládání je prakticky neomezená, od úpravy nastavení zařízení Multi až po automatizaci úloh, jako je spuštění záložního generátoru, a mnoho dalšího.
- Paralelní a třífázový provoz
Více jednotek Multis lze zapojit paralelně, což umožňuje zvýšit výkonový potenciál a provozovat až šest jednotek současně. Kromě paralelního zapojení lze navíc tři jednotky nakonfigurovat tak, aby poskytovaly třífázový výstup, což zvyšuje univerzálnost při plnění různých požadavků na napájení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Solární invertory |
|---|---|
| Hmotnost: | 10.2 kg |
| Značka: | Victron Energy |
| Délka: | 120 mm |
| Šířka: | 265 mm |
| Výška: | 470 mm |
| Moc: | 1600 W |
| Počet fází: | 1 |
| Stupeň krytí (IP): | IP21 |
| Sdělení: | VE.Bus, VRM |
| Typ: | Mimo síť |
| Jmenovité napětí: | 230 V |
| Napětí baterie: | 12 V |
| Jmenovitý nabíjecí proud baterie: | 70 A |
| Převodový spínač: | 16 A |
| Produkt: | Nabíječka, Inverter/Nabíječka - MultiPlus |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Victron Energy, sídlící v Almere v Nizozemsku, je světově uznaným výrobcem profesionální konverze energie a zařízení pro správu energie. Více než 45 let stanovuje standard pro off-grid a hybridní energetické systémy a dodává produkty, kterým důvěřují námořníci, mobilní, průmyslové a solární profesionálové po celém světě.
Rozsáhlý ekosystém Victron zahrnuje ikonické MultiPlus a Quattro střídače/nabíječe, SmartSolar MPPT regulátory nabíjení, monitory baterií, DC-DC převodníky a výkonný Cerbo GX komunikační hub s VRM cloudovým monitoringem. Každý Victronův produkt je postaven na krajní spolehlivosti, modulární rozšiřitelnosti a bezproblémové integraci systému, což z něj činí volbu profesionálů pro náročné energetické aplikace.
| Výrobní společnost : | Victron Energy B.V. |
|---|---|
| Adresa : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| E-mail : | [email protected] |
| Zástupce výrobce v EU : | Victron Energy B.V. |
| Adresa zástupce v EU : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| E-mail zástupce v EU : | [email protected] |