Victron SmartSolar MPPT 75/10
Kód: VICTRON-SRTSOLAR-75-10Detailní popis produktu
Klíčové vlastnosti
- MPPT: Ultra rychlé sledování maximálního bodu výkonu
Technologie MPPT pečlivě monitoruje výstupní napětí a proud vašich solárních (fotovoltaických) panelů a zajišťuje, aby se z panelů efektivně získávala a ukládala každá unce dostupné energie. Tato výhoda se projevuje zejména při částečně zatažené obloze, kdy intenzita světla neustále kolísá.
- Dálkové monitorování a ovládání
Snadno spravujte a monitorujte svou nabíječku SmartSolar MPPT s vestavěným Bluetooth spárováním s chytrým telefonem nebo zařízením pomocí aplikace VictronConnect. U instalací připojených k internetu prostřednictvím GX získáte přístup k plnému potenciálu svého MPPT prostřednictvím portálu vzdálené správy Victron (VRM) kdykoli a odkudkoli. VictronConnect i VRM lze používat zdarma. Pro vzdálené instalace bez přístupu k internetu je možné monitorování MPPT připojením zařízení GlobalLink 520.
- Výstup zatížení
Inteligentní funkce výstupu Load chrání baterii před poškozením tím, že zabraňuje jejímu nadměrnému vybití. Můžete nastavit napětí, při kterém SmartSolar odpojí zátěž, a tím ochrání baterie před nadměrným vybíjením. Chytré je, že se SmartSolar snaží nabíjet na 100 % denně. Pokud se tak nestane, zejména za nepříznivého počasí, postupně každý den zvyšuje vypínací napětí, dokud se tak nestane. Tato funkce, známá jako BatteryLife, udržuje baterie v dobrém stavu a prodlužuje jejich životnost.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Fotovoltika |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| Značka: | Victron Energy |
| Délka: | 40 mm |
| Šířka: | 113 mm |
| Výška: | 100 mm |
| Stupeň krytí (IP): | IP43, IP22 |
| Sdělení: | VE.Direct, VRM |
| Maximální napětí: | 75V |
| Napětí baterie: | 12 V, 24 V |
| Jmenovitý nabíjecí proud baterie: | 10 A |
| Produkt: | Nabíječka |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Victron Energy, sídlící v Almere v Nizozemsku, je světově uznaným výrobcem profesionální konverze energie a zařízení pro správu energie. Více než 45 let stanovuje standard pro off-grid a hybridní energetické systémy a dodává produkty, kterým důvěřují námořníci, mobilní, průmyslové a solární profesionálové po celém světě.
Rozsáhlý ekosystém Victron zahrnuje ikonické MultiPlus a Quattro střídače/nabíječe, SmartSolar MPPT regulátory nabíjení, monitory baterií, DC-DC převodníky a výkonný Cerbo GX komunikační hub s VRM cloudovým monitoringem. Každý Victronův produkt je postaven na krajní spolehlivosti, modulární rozšiřitelnosti a bezproblémové integraci systému, což z něj činí volbu profesionálů pro náročné energetické aplikace.
| Výrobní společnost : | Victron Energy B.V. |
|---|---|
| Adresa : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| E-mail : | [email protected] |
| Zástupce výrobce v EU : | Victron Energy B.V. |
| Adresa zástupce v EU : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| E-mail zástupce v EU : | [email protected] |