Victron VE.Bus Smart Dongle
Kód: VICTRON-VE-BUS-SMART-DONGLEDetailní popis produktu
Toto zařízení je obzvláště užitečné pro monitorovací systémy v karavanech, menších jachtách a obytných automobilech, kde mohou být pokročilejší monitorovací řešení, jako je Color Control GX nebo Venus GX, příliš velká.
Poskytuje také okamžité čtení dat pro produkty VE.Bus a zobrazuje klíčová data přímo na stránce seznamu zařízení VictronConnect bez nutnosti přímého připojení k produktu. To zahrnuje vizuální upozornění na výstrahy, alarmy a chyby, což usnadňuje rychlou diagnostiku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Fotovoltika |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| Značka: | Victron Energy |
| Délka: | 106 mm |
| Šířka: | 42.5 mm |
| Výška: | 22 mm |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Sdělení: | VE.Bus |
| Provozní napětí: | 8 – 70 V |
VE.Bus Smart Dongle - a simple solution to read-out your system
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Victron Energy, sídlící v Almere v Nizozemsku, je světově uznaným výrobcem profesionální konverze energie a zařízení pro správu energie. Více než 45 let stanovuje standard pro off-grid a hybridní energetické systémy a dodává produkty, kterým důvěřují námořníci, mobilní, průmyslové a solární profesionálové po celém světě.
Rozsáhlý ekosystém Victron zahrnuje ikonické MultiPlus a Quattro střídače/nabíječe, SmartSolar MPPT regulátory nabíjení, monitory baterií, DC-DC převodníky a výkonný Cerbo GX komunikační hub s VRM cloudovým monitoringem. Každý Victronův produkt je postaven na krajní spolehlivosti, modulární rozšiřitelnosti a bezproblémové integraci systému, což z něj činí volbu profesionálů pro náročné energetické aplikace.
| Výrobní společnost : | Victron Energy B.V. |
|---|---|
| Adresa : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| E-mail : | [email protected] |
| Zástupce výrobce v EU : | Victron Energy B.V. |
| Adresa zástupce v EU : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| E-mail zástupce v EU : | [email protected] |