Akumulator AEG 15K HV
Kod: AEG-15K-HV-BATTERYOpis szczegółowy produktu
Główne cechy
- Akumulator wysokonapięciowy, pojemność nominalna: 15 kWh
- System modułowy do magazynowania energii
- Zaprojektowany do połączenia z falownikami hybrydowymi AEG
- Połączenie równoległe do 4 podobnych akumulatorów
- Monitorowanie za pomocą falownika (opcja podstawowa)
- Dostępny dodatkowy moduł monitorowania akumulatora
- Nie jest wymagane żadne dodatkowe wyposażenie do pojedynczego połączenia. W przypadku połączeń wielu akumulatorów: wymagana skrzynka połączeń równoległych (Parallel Connection Box)
- 10 lat gwarancji na produkt (6000 cykli)
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Akumulatory do fotowoltaiki |
|---|---|
| Waga: | 143 kg |
| Marka: | AEG |
| Długość: | 227 mm |
| Szerokość: | 654 mm |
| Wysokość: | 1205 mm |
| Typ baterii: | Wysokie napięcie |
| Użyteczna energia: | 15 kWh |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zamieszczać oceny. Proszę zaloguj się lub zarejestruj.
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
AEG produkty słoneczne, wspierane ponad stuletnią niemiecką spuścizną inżynierską, są rozwijane i dystrybuowane przez Solar Solutions Group we Frankfurcie nad Menem. Dzisiaj panele słoneczne AEG i falowniki zasilają instalacje mieszkaniowe i komercyjne w ponad 30 krajach, zapewniając wydajność premium, sprawdzoną niezawodność i długoterminową wartość. Każdy produkt AEG jest zaprojektowany w celu spełnienia najwyższych europejskich norm jakości, dając instalatorom i właścicielom domów zaufanie do trwałej wydajności energetycznej.
| Firma produkcyjna : | Solar Solutions GmbH |
|---|---|
| Adres : | Brückenstrasse 94, 60594 Frankfurt am Main, Germany |
| E-mail : | [email protected] |
| Przedstawiciel producenta w UE : | Solar Solutions GmbH |
| Adres przedstawiciela UE : | Brückenstrasse 94, 60594 Frankfurt am Main, Germany |
| Adres e-mail przedstawiciela UE : | [email protected] |