Dyness STACK280-8S battery system 114.69 kWh (8 modules + SBDU)
Kod: STACK280-8S
Brak oceny Szczegóły oceny
Na zapytanie
Informacje szczegółowe
Uczciwa cena
Uczciwa cena
Oferujemy konkurencyjne ceny z naciskiem na jakość i przejrzystość.
Szybka dostawa
Szybka dostawa
Produkty w magazynie, wysyłane teraz. Produkty zamówione w ciągu 5 dni.
Bonus lojalnościowy
Bonus lojalnościowy
Stali klienci otrzymują zniżki i bonusy za swoją lojalność.
Fachowa instalacja pod klucz
Fachowa instalacja pod klucz
Zapewniamy kompleksowe usługi z gwarancją jakości.
Opis szczegółowy produktu
Overview
What is included
  • 8x Dyness STACK280 battery module S51280 (14.34 kWh / 51.2 V / 280 Ah each).
System specifications
System modelSTACK280-8S
Number of modules8
Nominal energy114.69 kWh
Usable energy (95% DOD)108.96 kWh
Operating voltage358-467 V
Recommended charge/discharge140 A (0.5C)
Max continuous charge/discharge200 A (0.7C)
Peak discharge (2 min)280 A
CommunicationCAN / RS485 (RJ45)
Protection ratingIP20
Cycle lifegreater than or equal to 8000 cycles, 10 years
Cluster dimensions assembled (W x D x H)770 x 425 x 2203 mm
Total weight918 kg
CertificationsCE EMC, CE RED, UN38.3
Compatible inverters
Installation notes
  • Floor clearance: at least 450 mm above the cluster top is required for cooling and connection access.
  • Stack height of 2203 mm requires a minimum room height of 2.65 m.
  • Two-person installation required (each module weighs 110 kg).
  • For more than 8 modules, a two-column expansion configuration is recommended.
Parametry dodatkowe
Kategoria: Akumulatory do fotowoltaiki
Waga: 918 kg
Marka: Dyness
Długość: 425 mm
Szerokość: 770 mm
Wysokość: 2203 mm
Stopień ochrony (IP): IP20
Komunikacja: CAN / RS485
Prąd nominalny: 200 A
Ocena produktu
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zamieszczać oceny. Proszę zaloguj się lub zarejestruj.
Opinie
Nie wypełniaj tego pola:
Firma produkcyjna : Dyness Digital Energy Technology Co., Ltd.
Adres : No. 688, Liupu Road, Guoxiang Street, Wuzhong Economic Development Zone, Suzhou, China
E-mail : [email protected]
Przedstawiciel producenta w UE : Dyness Europe B.V.
Adres przedstawiciela UE : Lisbaan 4A, 2908 LN Capelle aan den IJssel, Netherlands