Dyness STACK280 moduł bateryjny 14.34 kWh / 51.2 V / 280 Ah
Kod: DYNESS-S51280Opis szczegółowy produktu
Przegląd
Moduł akumulatorowy Dyness STACK280 (model S51280) to wysokonapięciowy, modułowy akumulator LiFePO4 przeznaczony do magazynowania energii w zastosowaniach mieszkaniowych i małych komercyjnych. Każdy moduł dostarcza 14,34 kWh energii nominalnej (13,62 kWh użytkowej) przy napięciu 51,2 V / 280 Ah. Moduły łączą się za pomocą zintegrowanych złącz kompozytowych bez kabli między modułami, co pozwala na ułożenie od 3 do 15 modułów w jednym klastrze o pojemności od 43 do 215 kWh.
Główne cechy
- Łatwe łączenie modułów: konstrukcja bez stelaża, moduły układa się na jednostce SBDU za pomocą zintegrowanych złącz. Brak okablowania między modułami.
- Wbudowany podręczny gaśnica aerozolowa w każdym module, gaśnienie w ciągu około 5 sekund.
- Chemia LiFePO4, ponad 8000 cykli przy 95% DOD, 10-letnia gwarancja.
- 200 A ciągłe, 280 A szczytowe (2 min) ładowanie/rozładowanie na klaster.
- Wymuszone chłodzenie powietrzem z wbudowanym kanałem powietrznym między modułami.
- Mieszanie modułów tolerowane w ciągu 3 lat od daty produkcji.
- Niskie samorozładowanie: do 10-12 miesięcy przechowywania bez ładowania.
Specyfikacje techniczne
| Model | S51280 |
| Technologia ogniw | Li-ion (LiFePO4) |
| Energia nominalna | 14,336 kWh |
| Użyteczna energia | 13,619 kWh (95% DOD) |
| Napięcie znamionowe | 51,2 V DC |
| Pojemność nominalna | 280 Ah |
| Ilość ogniw na moduł | 16 (każde 3,2 V / 280 Ah) |
| Zalecane ładowanie/rozładowanie | 140 A (0,5C) |
| Maksymalny ciągły prąd ładowania/rozładowania | 200 A (0,7C) |
| Prąd szczytowy rozładowania (2 min, 25 stopni C) | 280 A |
| Temperatura ładowania | 0 do +50 stopni C |
| Temperatura rozładowania | -20 do +50 stopni C |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Żywotność cykli | większa lub równa 8000 cykli, 10 lat |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.) | 770 x 425 x 230,5 mm |
| Waga | 110 kg |
| Certyfikaty | Certyfikaty |
Wymagania systemowe
Moduł wymaga do działania jednostki sterującej Dyness STACK280 SBDU i standardowej podstawy do działania. Wymagane minimum 3 moduły na klaster; do 15 modułów na klaster, do 12 klastrów równolegle.
Kompatybilne falowniki
Solis, Growatt, Sosen, Solinteg, Atess, Magarevo, Deye, GoodWe, SINENG, SINEXCEL, Megarevo (komunikacja CAN lub RS485 przez SBDU).
Aplikacje
- Autokonsumpcja i magazynowanie energii w zastosowaniach domowych
- Magazynowanie energii w małych i średnich przedsiębiorstwach
- Systemy autonomiczne i hybrydowe
- Redukcja obciążenia szczytowego i optymalizacja wykorzystania taryf
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Akumulatory do fotowoltaiki |
|---|---|
| Waga: | 110 kg |
| Marka: | Dyness |
| Długość: | 425 mm |
| Szerokość: | 770 mm |
| Wysokość: | 230 mm |
| Moc: | 10.24 kW |
| Stopień ochrony (IP): | IP20 |
| Komunikacja: | CAN / RS485 |
| Napięcie znamionowe: | 51.2 V |
| Prąd nominalny: | 200 A |
Ocena produktu
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zamieszczać oceny. Proszę zaloguj się lub zarejestruj.
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dyness, założona w 2017 roku i siedziba w Suzhou w Chinach, jest światowym inovatorem w systemach magazynowania energii baterii. Firma dostarcza rozległy portfel rozwiązań magazynowania litowo-żelaza-fosforu (LFP) dla aplikacji mieszkaniowych, komercyjnych i przemysłowych, łącząc zaawansowaną technologię komórek z inteligentnymi systemami zarządzania bateriami.
Zaufany instalatorom i profesjonalistom energetyki na całym świecie, systemy Dyness są znane wyjątkowymi normami bezpieczeństwa, długim cyklem życia, modułową skalowalnością i bezproblemową kompatybilnością z wiodącymi markami falowników. Od kompaktowych baterii domowych do wysokowydajnych regałów baterii, Dyness zapewnia elementy do niezależności energetycznej.
| Firma produkcyjna : | Dyness Digital Energy Technology Co., Ltd. |
|---|---|
| Adres : | No. 688, Liupu Road, Guoxiang Street, Wuzhong Economic Development Zone, Suzhou, China |
| E-mail : | [email protected] |
| Przedstawiciel producenta w UE : | Dyness Europe B.V. |
| Adres przedstawiciela UE : | Lisbaan 4A, 2908 LN Capelle aan den IJssel, Netherlands |
| Adres e-mail przedstawiciela UE : | [email protected] |