Dyness STACK280 SBDU + Standard Base
Kod: DYNS51280-STACK280-SBDU
Brak oceny Szczegóły oceny
Na zapytanie
Informacje szczegółowe
Uczciwa cena
Uczciwa cena
Oferujemy konkurencyjne ceny z naciskiem na jakość i przejrzystość.
Szybka dostawa
Szybka dostawa
Produkty w magazynie, wysyłane teraz. Produkty zamówione w ciągu 5 dni.
Bonus lojalnościowy
Bonus lojalnościowy
Stali klienci otrzymują zniżki i bonusy za swoją lojalność.
Fachowa instalacja pod klucz
Fachowa instalacja pod klucz
Zapewniamy kompleksowe usługi z gwarancją jakości.
Opis szczegółowy produktu
Przegląd
Główne cechy
  • Główny wyłącznik prądu stałego z zabezpieczeniem przeciwzwarciowym.
  • Porty komunikacyjne RJ45 CAN i RS485 dla falownika.
  • Porty Parallel In / Parallel Out do łączenia do 12 klastrów.
  • Wbudowany moduł WiFi z obsługą OTA aplikacji.
  • Sterowanie systemem przeciwpożarowym z użyciem aerozolu dla całego klastra.
  • Przycisk wybudzenia + Włącznik zasilania do bezpiecznego sekwencjonowania rozruchu.
Specyfikacje techniczne
Zgodność Moduły Dyness STACK280 (S51280)
Obsługiwany rozmiar klastra 3 do 15 modułów
Zakres energii systemu 43 do 215 kWh na klaster
Napięcie robocze 134,4 do 864 V DC (zależnie od klastra)
Zalecany prąd 140 A (0,5C)
Maksymalny prąd ciągły 200 A (0,7C)
Szczytowe rozładowanie (2 min) 280 A
Komunikacja CAN / RS485 (RJ45) + równoległy CAN
Bezprzewodowy Wbudowane WiFi, OTA aplikacji
Stopień ochrony IP20 (do użytku w pomieszczeniach)
Wymiary zmontowanego (szer. x gł. x wys.) 770 x 425 x 363 mm (BDU 230 mm + Podstawa 133 mm)
Masa netto (BDU + Podstawa) 38 kg
Montowanie Podstawa wolnostojąca, opcjonalny wspornik ścienny
Co zawiera zestaw (Pakiet A)
  • 1x BDU (770 x 425 x 230 mm)
  • 1x Standardowa podstawa (770 x 425 x 133 mm)
  • 2x Wspornik do mocowania na ścianie
  • 2x śruby rozporowe M6x80, 4x śruby rozporowe M12x100
  • 4x śruby z łbem płaskim M5x30 z gniazdem Phillips
  • 2x zaciski kablowe OT4-6
  • 1x rezystor końcowy RJ45 CAN-120 omów
  • 1x 2 m kabel komunikacyjny RJ45 CAN do falownika
Kompatybilne falowniki
Solis, Growatt, Sosen, Solinteg, Atess, Magarevo, Deye, GoodWe, SINENG, SINEXCEL, Megarevo.
Parametry dodatkowe
Kategoria: Akumulatory do fotowoltaiki
Waga: 38 kg
Marka: Dyness
Długość: 425 mm
Szerokość: 770 mm
Wysokość: 363 mm
Stopień ochrony (IP): IP20
Komunikacja: CAN/RS485 + WiFi
Prąd nominalny: 200 A
Ocena produktu
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zamieszczać oceny. Proszę zaloguj się lub zarejestruj.
Opinie
Nie wypełniaj tego pola:
Firma produkcyjna : Dyness Digital Energy Technology Co., Ltd.
Adres : No. 688, Liupu Road, Guoxiang Street, Wuzhong Economic Development Zone, Suzhou, China
E-mail : [email protected]
Przedstawiciel producenta w UE : Dyness Europe B.V.
Adres przedstawiciela UE : Lisbaan 4A, 2908 LN Capelle aan den IJssel, Netherlands