System bateryjny Dyness STACK280-5S 71.68 kWh (5 modułów + SBDU)
Kod: STACK280-5SProdukty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Przegląd
System akumulatorów wysokonapięciowych Dyness STACK280-5S to kompletny system typu plug-and-play, który łączy jednostkę sterującą STACK280 SBDU i standardową podstawę z 5 modułami akumulatorów LiFePO4, które można układać w stos. Całkowita energia nominalna wynosi 71,68 kWh (68,10 kWh użytecznej przy 95% DOD). Moduły łączą się z SBDU i ze sobą za pomocą złączy blind-mate bez okablowania między modułami.
Co jest w zestawie
- 1x Dyness STACK280 SBDU + Standard Base (Pakiet A) ze wszystkimi elementami montażowymi, rezystorem końcowym i kablem komunikacyjnym falownika o długości 2 m.
- 5x moduł akumulatorowy Dyness STACK280 S51280 (każdy 14,34 kWh / 51,2 V / 280 Ah).
Specyfikacja systemu
| Model systemu | STACK280-5S |
| Liczba modułów | 5 |
| Energia nominalna | 71,68 kWh |
| Energia użytkowa (95% DOD) | 68,10 kWh |
| Napięcie robocze | 224–292 V |
| Zalecane ładowanie/rozładowanie | 140 A (0,5C) |
| Maksymalny ciągły prąd ładowania/rozładowania | 200 A (0,7C) |
| Szczytowe rozładowanie (2 min) | 280 A |
| Komunikacja | CAN / RS485 (RJ45) |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Żywotność cykli | większa lub równa 8000 cykli, 10 lat |
| Wymiary klastra po złożeniu (szer. x gł. x wys.) | 770 x 425 x 1513 mm |
| Całkowita waga | 588 kg |
| Certyfikaty | Certyfikaty |
Kompatybilne falowniki
Solis, Growatt, Sosen, Solinteg, Atess, Magarevo, Deye, GoodWe, SINENG, SINEXCEL, Megarevo. Komunikacja CAN lub RS485 jest zapewniana przez SBDU.
Uwagi dotyczące instalacji
- Prześwit podłogi: co najmniej 450 mm nad górną częścią modułu jest wymagane do chłodzenia i dostępu do połączeń.
- Wysokość stosu 1513 mm wymaga minimalnej wysokości pomieszczenia 1,96 m.
- Wymagana instalacja przez dwie osoby (każdy moduł waży 110 kg).
- W przypadku więcej niż 8 modułów zalecana jest dwukolumnowa konfiguracja rozszerzeń.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Akumulatory do fotowoltaiki |
|---|---|
| Waga: | 588 kg |
| Marka: | Dyness |
| Długość: | 425 mm |
| Szerokość: | 770 mm |
| Wysokość: | 1513 mm |
| Stopień ochrony (IP): | IP20 |
| Komunikacja: | CAN / RS485 |
| Prąd nominalny: | 200 A |
Ocena produktu
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zamieszczać oceny. Proszę zaloguj się lub zarejestruj.
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dyness, założona w 2017 roku i siedziba w Suzhou w Chinach, jest światowym inovatorem w systemach magazynowania energii baterii. Firma dostarcza rozległy portfel rozwiązań magazynowania litowo-żelaza-fosforu (LFP) dla aplikacji mieszkaniowych, komercyjnych i przemysłowych, łącząc zaawansowaną technologię komórek z inteligentnymi systemami zarządzania bateriami.
Zaufany instalatorom i profesjonalistom energetyki na całym świecie, systemy Dyness są znane wyjątkowymi normami bezpieczeństwa, długim cyklem życia, modułową skalowalnością i bezproblemową kompatybilnością z wiodącymi markami falowników. Od kompaktowych baterii domowych do wysokowydajnych regałów baterii, Dyness zapewnia elementy do niezależności energetycznej.
| Firma produkcyjna : | Dyness Digital Energy Technology Co., Ltd. |
|---|---|
| Adres : | No. 688, Liupu Road, Guoxiang Street, Wuzhong Economic Development Zone, Suzhou, China |
| E-mail : | [email protected] |
| Przedstawiciel producenta w UE : | Dyness Europe B.V. |
| Adres przedstawiciela UE : | Lisbaan 4A, 2908 LN Capelle aan den IJssel, Netherlands |
| Adres e-mail przedstawiciela UE : | [email protected] |