Falownik hybrydowy AEG AS-ICH02-5000-2/HV
Kod: AEG-AS-ICH02-5000-2/HVOpis szczegółowy produktu
Główne cechy
-
Zakres mocy: do 10 kW
-
Inteligentne sterowanie obciążeniem i redukcja szczytowego zapotrzebowania na moc
-
Bez wentylatorowa konstrukcja zapewniająca cichą pracę i elegancki wygląd
-
Zintegrowana opcja podłączenia akumulatora wysokonapięciowego AEG
-
Wbudowana ochrona przeciwprzepięciowa typu II (strona DC) i stopień ochrony IP66 zapewniające trwałość
- Wbudowany wyłącznik DC
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Falowniki słoneczne |
|---|---|
| Waga: | 24 kg |
| Marka: | AEG |
| Długość: | 180 mm |
| Szerokość: | 415 mm |
| Wysokość: | 516 mm |
| Moc: | 5000 W |
| Liczba faz: | 3 |
| Stopień ochrony (IP): | IP66 |
| Komunikacja: | Wi-Fi |
| Liczba MPPT: | 2 |
| Smyczkowy: | 1 na MPPT |
| Typ: | Hybrydowy |
| Maksymalny prąd wyjściowy: | 8.5 A |
| Napięcie znamionowe: | 400 V |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zamieszczać oceny. Proszę zaloguj się lub zarejestruj.
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
AEG produkty słoneczne, wspierane ponad stuletnią niemiecką spuścizną inżynierską, są rozwijane i dystrybuowane przez Solar Solutions Group we Frankfurcie nad Menem. Dzisiaj panele słoneczne AEG i falowniki zasilają instalacje mieszkaniowe i komercyjne w ponad 30 krajach, zapewniając wydajność premium, sprawdzoną niezawodność i długoterminową wartość. Każdy produkt AEG jest zaprojektowany w celu spełnienia najwyższych europejskich norm jakości, dając instalatorom i właścicielom domów zaufanie do trwałej wydajności energetycznej.
| Firma produkcyjna : | Solar Solutions GmbH |
|---|---|
| Adres : | Brückenstrasse 94, 60594 Frankfurt am Main, Germany |
| E-mail : | [email protected] |
| Przedstawiciel producenta w UE : | Solar Solutions GmbH |
| Adres przedstawiciela UE : | Brückenstrasse 94, 60594 Frankfurt am Main, Germany |
| Adres e-mail przedstawiciela UE : | [email protected] |