Fronius Karta Datamanager 2.0
Kod: 4-240-038-ZProdukty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Moduł ten umożliwia rozszerzenie tak zwanej wersji LIGHT do pełnej wersji (WLAN) z połączeniem internetowym.
Karta Fronius Datamanager to centrum komunikacyjne dla falowników Fronius do różnych zastosowań. Korzystając z połączenia internetowego w sieci LAN lub WLAN, karta Fronius Datamanager wysyła wartości systemów fotowoltaicznych bezpośrednio do portalu internetowego Fronius Solar.web, dzięki czemu zawsze masz przegląd działania systemu. Karta Fronius Datamanager umożliwia zatem bezpośrednie połączenie falowników z internetem za pośrednictwem sieci WLAN. Ponadto optymalny monitoring systemu i konfiguracja karty Datamanager są możliwe za pośrednictwem własnej witryny internetowej w ramach zintegrowanego serwera WWW w karcie Fronius Datamanager. Dzięki zintegrowanemu Modbus RTU SunSpec, Modbus TCP SunSpec i Fronius Solar API (JSON, dla bieżących wartości), falowniki Fronius można łatwo podłączyć do portalu internetowego Fronius Solar.web, a równolegle do systemów innych producentów.
DANE OGÓLNE
|
Wymiary (długość)
|
22mm |
|---|---|
|
Wymiary (szerokość)
|
103 mm |
|
Wymiary (wysokość)
|
132 mm |
| Waga | 0,55kg |
| Pojemność baterii | maks. 4096 dni |
| Napięcie zasilania | Zasilanie 12 V DC przez falownik |
| Zużycie energii | < 2,0 W |
| Zakres temperatury roboczej | -20°C - +65°C |
INTERFEJS
| Ethernet (gniazdo RJ45) | LAN, 10/100 MBit / Fronius Solar.web, Modbus TCP SunSpec, Fronius Solar API (JSON) |
|---|---|
| RS422 (gniazdo RJ45) | - |
| RS422 (gniazdo RJ45) | Fronius Słoneczny.Netto IN |
| Sieć bezprzewodowa | Standard sieci bezprzewodowej 802.11 b/g/n / Fronius Solar.web, Modbus TCP SunSpec, Fronius Solar API (JSON) |
| 6 wejść cyfrowych | Podłączenie do masowego odbiornika zdalnego sterowania |
| 4 wejścia/wyjścia cyfrowe | Podłączenie do masowego odbiornika zdalnego sterowania, sterowanie obciążeniami |
| RS485 | Modbus RTU SunSpec lub połączenie z licznikiem |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Wi-FiAkcesoria Fronius |
|---|---|
| Waga: | 0.55 kg |
| EAN: | 9007947156259 |
| Marka: | Fronius |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zamieszczać oceny. Proszę zaloguj się lub zarejestruj.
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Fronius, mająca siedzibę w Wels w Austrii, jest jedną z najbardziej zaufanych nazw w energii słonecznej, z dziedzictwem innowacji sięgającym ponad 75 lat. Firma projektuje i produkuje invertory słoneczne premium, interfejsy do magazynowania baterii i inteligentne rozwiązania do zarządzania energią, które wyznaczają benchmark dla wydajności, niezawodności i łatwości użytkowania.
Od serii mieszkaniowych Fronius Primo i Symo do platform komercyjnych Tauro i Verto, każdy produkt Fronius jest zbudowany z австрийskoj inżynierskiej precyzją i wspierany przez wiodące gwarancje branżowe oraz globalną obsługę serwisową. Invertory Fronius to wybór profesjonalistów, którzy wymagają maksymalnego czasu pracy i długoterminowej wydajności.
| Firma produkcyjna : | Fronius International GmbH |
|---|---|
| Adres : | Froniusstrasse 1, 4643 Pettenbach, Austria |
| E-mail : | [email protected] |
| Przedstawiciel producenta w UE : | Fronius International GmbH |
| Adres przedstawiciela UE : | Froniusstrasse 1, 4643 Pettenbach, Austria |
| Adres e-mail przedstawiciela UE : | [email protected] |