Fronius Licznik inteligentny 63A-3
Kod: 1114Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
DWUKIERUNKOWY LICZNIK ENERGII ELEKTRYCZNEJ DO REJESTROWANIA ZUŻYCIA ENERGII W GOSPODARSTWIE DOMOWYM.
W połączeniu z aplikacją Fronius Solar.web, inteligentny licznik Fronius oferuje przejrzyste wyświetlanie autokonsumpcji. Inteligentny licznik, będący częścią rozwiązania do magazynowania energii Fronius, gwarantuje idealnie skoordynowane zarządzanie poszczególnymi przepływami energii, optymalizując w ten sposób całościowe zarządzanie energią. Inteligentny licznik Fronius doskonale nadaje się do użytku z falownikami GEN24 Plus i wszystkimi falownikami Fronius z Fronius Datamanager 2.0.
DANE OGÓLNE
|
Wymiary / (szerokość)
|
71,2 mm |
|---|---|
|
Wymiary (wysokość)
|
89mm |
|
Wymiary (głębokość)
|
65,6 mm |
| Napięcie znamionowe | 400-415 V |
| Maksymalny prąd | 3 x 63A |
| Przekrój połączenia dla obwodu prądowego | 1 - 16 mm² |
| Przekrój połączenia dla komunikacji i przewodu neutralnego | 0,05 - 4 mm² |
| Samo-konsumpcja | 1,5 W |
| Prąd początkowy | 40 miliamperów |
| Klasa dokładności | 1 |
| Dokładność energii czynnej | Klasa B (EN50470) |
| Dokładność energii biernej | Klasa 2 (EN/IEC 62053-23) |
| Przeciążenie (krótkotrwałe) | 20xImaks./0,5 sek. |
| Montowanie | Instalacja wewnętrzna (szyny) |
| Okładka | 4 moduły DIN 43880 |
| Okładka | IP 51 (przód), IP 20 (zaciski) |
| Wyświetlacz | 8-cyfrowy wyświetlacz LCD |
| Zakres roboczy | -25 - +55°C |
| Interfejs do falownika | Modbus RTU (RS485) |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Inteligentne licznikiTrójfazowe inteligentne liczniki energii elektrycznej |
|---|---|
| Waga: | 0.7 kg |
| EAN: | 9007947175335 |
| Liczba faz: | 3 |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zamieszczać oceny. Proszę zaloguj się lub zarejestruj.
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Fronius, mająca siedzibę w Wels w Austrii, jest jedną z najbardziej zaufanych nazw w energii słonecznej, z dziedzictwem innowacji sięgającym ponad 75 lat. Firma projektuje i produkuje invertory słoneczne premium, interfejsy do magazynowania baterii i inteligentne rozwiązania do zarządzania energią, które wyznaczają benchmark dla wydajności, niezawodności i łatwości użytkowania.
Od serii mieszkaniowych Fronius Primo i Symo do platform komercyjnych Tauro i Verto, każdy produkt Fronius jest zbudowany z австрийskoj inżynierskiej precyzją i wspierany przez wiodące gwarancje branżowe oraz globalną obsługę serwisową. Invertory Fronius to wybór profesjonalistów, którzy wymagają maksymalnego czasu pracy i długoterminowej wydajności.
| Firma produkcyjna : | Fronius International GmbH |
|---|---|
| Adres : | Froniusstrasse 1, 4643 Pettenbach, Austria |
| E-mail : | [email protected] |
| Przedstawiciel producenta w UE : | Fronius International GmbH |
| Adres przedstawiciela UE : | Froniusstrasse 1, 4643 Pettenbach, Austria |
| Adres e-mail przedstawiciela UE : | [email protected] |