Fronius Wattpilot Przejdź 22 J
Kod: 1164Opis szczegółowy produktu
Fronius Wattpilot to ładowarka do samochodów elektrycznych, która zawsze zapewnia najtańsze ładowanie. Urządzenie Fronius Wattpilot można nie tylko podłączyć do własnego systemu fotowoltaicznego i ładować nim pojazd przy użyciu własnej energii słonecznej — w połączeniu ze zmiennymi taryfami za energię elektryczną urządzenie zawsze wyszukuje i ładuje prąd po najniższej cenie.
Ładowarka Fronius Wattpilot jest dostępna w dwóch wersjach i klasach mocy 11 kW i 22 kW: Home — mocowana ładowarka do użytku domowego — oraz Go — przenośne rozwiązanie do użytku w podróży. Ładowarką można łatwo sterować za pomocą aplikacji Solar.wattpilot, która umożliwia również wybór między trybem Eco i Next Trip.
DANE WEJŚCIOWE
| Częstotliwość (wejście) | 50 Hz |
|---|---|
| Typy sieci | TT / TN / WŁOCHY |
| Połączenie sieciowe | Wtyczka CEE32 czerwona 5-biegunowa / 30 cm z przewodem neutralnym |
| Prąd znamionowy (konfigurowalny) | 6-16A 1-fazowy lub 3-fazowy |
| Gniazdo ładowania | Gniazdo infrastruktury typu 2 z blokadą mechaniczną |
| Wyłącznik różnicowoprądowy | 20 mA AC, 6 mA DC |
| Przekrój przewodu wejściowego | 2,5 mm² |
| Maksymalna moc ładowania | 22 kW |
DANE OGÓLNE
| Wymiary / (szerokość) | 155 mm |
|---|---|
| Wymiary (wysokość) | 287 mm |
| Wymiary (głębokość) | 109 mm |
| Waga | 1,63 kg |
| Waga z opakowaniem | 2,82 kg |
| Klasa ochrony | IP55 |
| Instalacja | Wewnątrz lub na zewnątrz 1) |
| Zakres temperatur otoczenia | -25 °C do +40 °C (bez bezpośredniego światła słonecznego) |
| Wilgotność | 5 % - 95% |
| Maksymalna wysokość | 2000 metrów |
| Odporność na uderzenia | IK08 |
| Optymalizacja fotowoltaiczna | Dynamiczne ładowanie nadmiarem energii fotowoltaicznej 1,38-11 kW (automatyczne przełączanie 1 faza / 3 fazy) |
| Połączenie sieciowe | Sieć bezprzewodowa 2) |
| Typ instalacji | Zawieszenie pionowe |
| Średnia temperatura otoczenia w ciągu 24 godzin | Maks. 35 °C |
| Protokóły komunikacyjne | OCPP 1.6 J |
| Opcjonalne adaptery (można zamówić osobno) | CEE32 czerwona, zabezpieczona, wtyczka kempingowa CEE niebieska, zabezpieczona wtyczka 16A |
1) W przypadku instalacji na zewnątrz, Wattpilot nie może być narażony na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.
2) Wattpilot Fronius obsługuje standardy WLAN 802.11 b/g/n w paśmie 2,4 GHz z protokołami WEP, WPA, WPA2 i WPA3.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Przenośne ładowarki EVPrzenośne ładowarki Fronius |
|---|---|
| Waga: | 3 kg |
| EAN: | 9007947471789 |
| Marka: | Fronius |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zamieszczać oceny. Proszę zaloguj się lub zarejestruj.
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Fronius, mająca siedzibę w Wels w Austrii, jest jedną z najbardziej zaufanych nazw w energii słonecznej, z dziedzictwem innowacji sięgającym ponad 75 lat. Firma projektuje i produkuje invertory słoneczne premium, interfejsy do magazynowania baterii i inteligentne rozwiązania do zarządzania energią, które wyznaczają benchmark dla wydajności, niezawodności i łatwości użytkowania.
Od serii mieszkaniowych Fronius Primo i Symo do platform komercyjnych Tauro i Verto, każdy produkt Fronius jest zbudowany z австрийskoj inżynierskiej precyzją i wspierany przez wiodące gwarancje branżowe oraz globalną obsługę serwisową. Invertory Fronius to wybór profesjonalistów, którzy wymagają maksymalnego czasu pracy i długoterminowej wydajności.
| Firma produkcyjna : | Fronius International GmbH |
|---|---|
| Adres : | Froniusstrasse 1, 4643 Pettenbach, Austria |
| E-mail : | [email protected] |
| Przedstawiciel producenta w UE : | Fronius International GmbH |
| Adres przedstawiciela UE : | Froniusstrasse 1, 4643 Pettenbach, Austria |
| Adres e-mail przedstawiciela UE : | [email protected] |