Huawei DTSU666-H 250A/50mA Inteligentny czujnik mocy
Kod: DTSU666-H 250A/50MAUczciwa cena
Oferujemy konkurencyjne ceny z naciskiem na jakość i przejrzystość.
Szybka dostawa
Produkty w magazynie, wysyłane teraz. Produkty zamówione w ciągu 5 dni.
Bonus lojalnościowy
Stali klienci otrzymują zniżki i bonusy za swoją lojalność.
Fachowa instalacja pod klucz
Zapewniamy kompleksowe usługi z gwarancją jakości.
Opis szczegółowy produktu
Bądź na bieżąco
Wyświetlacz LCD Smart Power Sensor zapewnia przejrzyste informacje, umożliwiając łatwe monitorowanie mocy modułu PV i zarządzanie ustawieniami.
Monitorowanie systemu przy niskim zużyciu energii
Niezależnie od tego, czy jest używany w gospodarstwie domowym, czy w firmie, Smart Power Sensor skutecznie śledzi energię słoneczną przy minimalnym zużyciu energii. Monitoruj produkcję i zużycie energii bez wysiłku w dowolnym momencie.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Fotowoltaika |
|---|---|
| Waga: | 1.5 kg |
| Marka: | Huawei |
| Długość: | 65.5 mm |
| Szerokość: | 72 mm |
| Wysokość: | 100 mm |
| Moc: | 1 W |
| Komunikacja: | RS485 |
| Maksymalny prąd przepływowy: | 250 A |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zamieszczać oceny. Proszę zaloguj się lub zarejestruj.
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
Huawei FusionSolar jest działem inteligentnych systemów fotowoltaicznych i magazynowania energii firmy Huawei Technologies, jednej z największych firm technologicznych na świecie. Wykorzystując niezrównaną wiedzę Huawei w technologii cyfrowej, sztucznej inteligencji i elektronice mocy, FusionSolar dostarcza wysoce wydajne falowniki słoneczne, inteligentne systemy magazynowania energii i inteligentne platformy monitorowania dla aplikacji mieszkaniowych, komercyjnych i na dużą skalę.
| Firma produkcyjna : | Huawei Technologies Co., Ltd. |
|---|---|
| Adres : | Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong 518129, China |
| E-mail : | [email protected] |
| Przedstawiciel producenta w UE : | Huawei Technologies Düsseldorf GmbH |
| Adres przedstawiciela UE : | Hansaallee 205, 40549 Düsseldorf, Germany |
| Adres e-mail przedstawiciela UE : | [email protected] |