Huawei Inteligentny klucz sprzętowy 4G SDongleB-06-EU
Kod: SDONGLEB-06-EUOpis szczegółowy produktu
Podłączanie falowników i usług transmisji danych
Smart Dongle wykorzystuje łączność 4G i umożliwia płynną komunikację do 10 falowników z systemem zarządzania energią słoneczną, oferując płynną łączność i działanie.
Po zainstalowaniu punkt dostępu WLAN umożliwia lokalne wdrożenie w celu inteligentnego zarządzania energią i konserwacji urządzenia. Umożliwia on zarówno FusionSolar SmartPVMS, jak i systemom zarządzania innych firm łączenie się z falownikami.
Dzięki stopniu ochrony IP65 przed kurzem i wodą, Smart Dongle jest odporny na warunki zewnętrzne i zapewnia niezawodne działanie nawet w trudnych warunkach.
Główne cechy
- Łatwa komunikacja
- Inteligentna O&M
- Ochrona IP65
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Fotowoltaika |
|---|---|
| Waga: | 0.09 kg |
| Marka: | Huawei |
| Długość: | 28 mm |
| Szerokość: | 162 mm |
| Wysokość: | 48 mm |
| Stopień ochrony (IP): | IP65 |
| Komunikacja: | 4G, 3G, 2G |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zamieszczać oceny. Proszę zaloguj się lub zarejestruj.
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
| Firma produkcyjna : | Huawei Technologies Co., Ltd. |
|---|---|
| Adres : | Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong 518129, China |
| E-mail : | [email protected] |
| Przedstawiciel producenta w UE : | Huawei Technologies Düsseldorf GmbH |
| Adres przedstawiciela UE : | Hansaallee 205, 40549 Düsseldorf, Germany |
| Adres e-mail przedstawiciela UE : | [email protected] |