Huawei Inteligentny klucz sprzętowy-WLAN-FE
Kod: SDONGLEA-05Opis szczegółowy produktu
Podłącz falowniki i usługę transmisji danych
Smart Dongle obsługuje bezproblemową komunikację plug-and-play dla maksymalnie 10 falowników z systemem zarządzania energią słoneczną za pośrednictwem połączeń WLAN i Fast Ethernet (FE).
Po podłączeniu punkt dostępowy WLAN ułatwia lokalne wdrożenie inteligentnego zarządzania energią i konserwacji instalacji. Z falownikami można zintegrować zarówno system FusionSolar SmartPVMS, jak i systemy zarządzania innych firm.
Dzięki stopniowi ochrony IP65, inteligentny klucz sprzętowy jest pyłoszczelny i wodoodporny, zapewniając niezawodne działanie nawet po instalacji na zewnątrz.
Główne cechy
- Łatwa komunikacja
- Inteligentna O&M
- Ochrona IP65
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Fotowoltaika |
|---|---|
| Waga: | 0.09 kg |
| Marka: | Huawei |
| Długość: | 33 mm |
| Szerokość: | 146 mm |
| Wysokość: | 48 mm |
| Stopień ochrony (IP): | IP65 |
| Komunikacja: | USB, Ethernet |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zamieszczać oceny. Proszę zaloguj się lub zarejestruj.
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
| Firma produkcyjna : | Huawei Technologies Co., Ltd. |
|---|---|
| Adres : | Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong 518129, China |
| E-mail : | [email protected] |
| Przedstawiciel producenta w UE : | Huawei Technologies Düsseldorf GmbH |
| Adres przedstawiciela UE : | Hansaallee 205, 40549 Düsseldorf, Germany |
| Adres e-mail przedstawiciela UE : | [email protected] |