Huawei Rejestrator SmartLogger 3000A03EU
Kod: SMARTLOGGER-3000A03EUUczciwa cena
Oferujemy konkurencyjne ceny z naciskiem na jakość i przejrzystość.
Szybka dostawa
Produkty w magazynie, wysyłane teraz. Produkty zamówione w ciągu 5 dni.
Bonus lojalnościowy
Stali klienci otrzymują zniżki i bonusy za swoją lojalność.
Fachowa instalacja pod klucz
Zapewniamy kompleksowe usługi z gwarancją jakości.
Opis szczegółowy produktu
Główne cechy
- Mądry
Możliwość podłączenia do 80 falowników, inteligentna konstrukcja z zerową kontrolą eksportu
- Prosty
Łatwa instalacja na miejscu
- Niezawodny
Bezpieczeństwo dzięki modułowi ochrony odgromowej
- Wiele interfejsów komunikacyjnych
- Zastosowanie na poziomie przemysłowym i wysoka niezawodność
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Fotowoltaika |
|---|---|
| Waga: | 2 kg |
| Marka: | Huawei |
| Długość: | 44 mm |
| Szerokość: | 225 mm |
| Wysokość: | 160 mm |
| Moc: | 8 W |
| Stopień ochrony (IP): | IP20 |
| Komunikacja: | RS485, Ethernet, LAN, 4G, 3G, 2G, WLAN, MBUS, Active DO, Digital, Analog Input / Output |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zamieszczać oceny. Proszę zaloguj się lub zarejestruj.
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
Huawei FusionSolar jest działem inteligentnych systemów fotowoltaicznych i magazynowania energii firmy Huawei Technologies, jednej z największych firm technologicznych na świecie. Wykorzystując niezrównaną wiedzę Huawei w technologii cyfrowej, sztucznej inteligencji i elektronice mocy, FusionSolar dostarcza wysoce wydajne falowniki słoneczne, inteligentne systemy magazynowania energii i inteligentne platformy monitorowania dla aplikacji mieszkaniowych, komercyjnych i na dużą skalę.
| Firma produkcyjna : | Huawei Technologies Co., Ltd. |
|---|---|
| Adres : | Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong 518129, China |
| E-mail : | [email protected] |
| Przedstawiciel producenta w UE : | Huawei Technologies Düsseldorf GmbH |
| Adres przedstawiciela UE : | Hansaallee 205, 40549 Düsseldorf, Germany |
| Adres e-mail przedstawiciela UE : | [email protected] |