Huawei SUN2000-100KTL-M2
Kod: SUN2000-100KTL-M2Uczciwa cena
Oferujemy konkurencyjne ceny z naciskiem na jakość i przejrzystość.
Szybka dostawa
Produkty w magazynie, wysyłane teraz. Produkty zamówione w ciągu 5 dni.
Bonus lojalnościowy
Stali klienci otrzymują zniżki i bonusy za swoją lojalność.
Fachowa instalacja pod klucz
Zapewniamy kompleksowe usługi z gwarancją jakości.
Opis szczegółowy produktu
Kluczowe cechy inteligentnego kontrolera PV
- Optymalny BOS
- Wyższe plony
- Inteligentna O&M
- Bezpieczny i niezawodny
- Przyjazny dla siatki
- Maks. 98,8%. Efektywność
- Obsługiwany MBUS
- 10 trackerów MPP
- Obsługa AFCI i odłącznika Smart String Level
- Zarządzanie na poziomie ciągu
- Obsługiwana inteligentna diagnostyka krzywej I-V
- Ochrona IP66
- Ograniczniki przepięć dla prądu stałego i przemiennego
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Falowniki słoneczne |
|---|---|
| Waga: | 93 kg |
| Marka: | Huawei |
| Długość: | 365 mm |
| Szerokość: | 1035 mm |
| Wysokość: | 700 mm |
| Moc: | 100000 W |
| Liczba faz: | 3 |
| Stopień ochrony (IP): | IP66 |
| Komunikacja: | RS485, USB, WLAN, MBUS |
| Liczba MPPT: | 10 |
| Smyczkowy: | Do 2 na MPPT |
| Typ: | Sieć |
| Konwertery napięcia - Huawei - Seria modeli: | TL-M2 |
| Maksymalna moc wyjściowa: | 110 kW |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zamieszczać oceny. Proszę zaloguj się lub zarejestruj.
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
Huawei FusionSolar jest działem inteligentnych systemów fotowoltaicznych i magazynowania energii firmy Huawei Technologies, jednej z największych firm technologicznych na świecie. Wykorzystując niezrównaną wiedzę Huawei w technologii cyfrowej, sztucznej inteligencji i elektronice mocy, FusionSolar dostarcza wysoce wydajne falowniki słoneczne, inteligentne systemy magazynowania energii i inteligentne platformy monitorowania dla aplikacji mieszkaniowych, komercyjnych i na dużą skalę.
| Firma produkcyjna : | Huawei Technologies Co., Ltd. |
|---|---|
| Adres : | Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong 518129, China |
| E-mail : | [email protected] |
| Przedstawiciel producenta w UE : | Huawei Technologies Düsseldorf GmbH |
| Adres przedstawiciela UE : | Hansaallee 205, 40549 Düsseldorf, Germany |
| Adres e-mail przedstawiciela UE : | [email protected] |