Huawei SUN2000-105KTL-H1
Kod: SUN2000-105KTL-H1Uczciwa cena
Oferujemy konkurencyjne ceny z naciskiem na jakość i przejrzystość.
Szybka dostawa
Produkty w magazynie, wysyłane teraz. Produkty zamówione w ciągu 5 dni.
Bonus lojalnościowy
Stali klienci otrzymują zniżki i bonusy za swoją lojalność.
Fachowa instalacja pod klucz
Zapewniamy kompleksowe usługi z gwarancją jakości.
Opis szczegółowy produktu
Główne cechy
- Sześć niezależnych obwodów śledzenia punktu maksymalnej mocy (MPPT) i 12 obwodów PV
Ciągi: Obsługuje elastyczną konfigurację ciągów 2+2+2+2+2.
- 12 ścieżek precyzyjnego inteligentnego monitorowania łańcucha PV.
Korygowanie wyjątków w odpowiednim czasie.
- Sieć MBUS.
Nie wymaga dodatkowego kabla komunikacyjnego, co zmniejsza koszty budowy i konserwacji oraz zwiększa niezawodność i wydajność komunikacji.
- Inteligentna diagnostyka krzywej I-V: Wdraża skanowanie I-V i diagnostykę stanu dla
Łańcuchy fotowoltaiczne. W ten sposób można wcześnie wykryć potencjalne zagrożenia i usterki, a tym samym poprawić jakość działania i konserwacji elektrowni.
Bezpieczna
- Wbudowany SPD DC i AC: ochrona przeciwprzepięciowa całego obszaru
- Wbudowany moduł monitorowania prądu szczątkowego: Natychmiastowe odłączenie od sieci w przypadku wykrycia prądu szczątkowego przekraczającego wartość progową.
Niezawodny
- Naturalne chłodzenie
- Konstrukcja bez bezpiecznika
- Ochrona zgodna z IP65.
- Skuteczna konstrukcja chroniąca przed upadkiem z wysokości.
można cofnąć o maksymalnie 50 mm dzięki sile ciągnącej.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Falowniki słoneczne |
|---|---|
| Waga: | 79 kg |
| Marka: | Huawei |
| Długość: | 310 mm |
| Szerokość: | 1075 mm |
| Wysokość: | 605 mm |
| Moc: | 105000 W |
| Liczba faz: | 3 |
| Stopień ochrony (IP): | IP66 |
| Komunikacja: | RS485, USB, MBUS |
| Liczba MPPT: | 6 |
| Smyczkowy: | Do 2 na MPPT |
| Typ: | Sieć |
| Konwertery napięcia - Huawei - Seria modeli: | TL-H1 |
| Maksymalna moc wyjściowa: | 116 kW |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zamieszczać oceny. Proszę zaloguj się lub zarejestruj.
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
Huawei FusionSolar jest działem inteligentnych systemów fotowoltaicznych i magazynowania energii firmy Huawei Technologies, jednej z największych firm technologicznych na świecie. Wykorzystując niezrównaną wiedzę Huawei w technologii cyfrowej, sztucznej inteligencji i elektronice mocy, FusionSolar dostarcza wysoce wydajne falowniki słoneczne, inteligentne systemy magazynowania energii i inteligentne platformy monitorowania dla aplikacji mieszkaniowych, komercyjnych i na dużą skalę.
| Firma produkcyjna : | Huawei Technologies Co., Ltd. |
|---|---|
| Adres : | Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong 518129, China |
| E-mail : | [email protected] |
| Przedstawiciel producenta w UE : | Huawei Technologies Düsseldorf GmbH |
| Adres przedstawiciela UE : | Hansaallee 205, 40549 Düsseldorf, Germany |
| Adres e-mail przedstawiciela UE : | [email protected] |