Huawei SUN2000-330KTL-H1
Kod: SUN2000-330KTL-H1Uczciwa cena
Oferujemy konkurencyjne ceny z naciskiem na jakość i przejrzystość.
Szybka dostawa
Produkty w magazynie, wysyłane teraz. Produkty zamówione w ciągu 5 dni.
Bonus lojalnościowy
Stali klienci otrzymują zniżki i bonusy za swoją lojalność.
Fachowa instalacja pod klucz
Zapewniamy kompleksowe usługi z gwarancją jakości.
Opis szczegółowy produktu
Kluczowe cechy inteligentnego kontrolera PV
- Optymalny BOS
- Wyższe plony
- Inteligentna O&M
- Bezpieczny i niezawodny
- Przyjazny dla siatki
- Maks. Sprawność ≥ 99,0%
- Obsługiwany MBUS
- Inteligentne wykrywanie poziomu złącza (SCLD)
- Inteligentne rozłączanie na poziomie łańcucha (SSLD)
- Inteligentny wentylator samoczyszczący (SSCF)
- Obsługiwana inteligentna diagnostyka krzywej IV
- Ochrona IP66
- Ograniczniki przepięć dla prądu stałego i przemiennego
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Falowniki słoneczne |
|---|---|
| Waga: | 112 kg |
| Marka: | Huawei |
| Długość: | 395 mm |
| Szerokość: | 1048 mm |
| Wysokość: | 732 mm |
| Moc: | 300000 W |
| Liczba faz: | 3 |
| Stopień ochrony (IP): | IP66 |
| Komunikacja: | RS485, USB, WLAN, MBUS |
| Liczba MPPT: | 6 |
| Typ: | Sieć |
| Konwertery napięcia - Huawei - Seria modeli: | TL-H1 |
| Maksymalna moc wyjściowa: | 330 kW |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zamieszczać oceny. Proszę zaloguj się lub zarejestruj.
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
Huawei FusionSolar jest działem inteligentnych systemów fotowoltaicznych i magazynowania energii firmy Huawei Technologies, jednej z największych firm technologicznych na świecie. Wykorzystując niezrównaną wiedzę Huawei w technologii cyfrowej, sztucznej inteligencji i elektronice mocy, FusionSolar dostarcza wysoce wydajne falowniki słoneczne, inteligentne systemy magazynowania energii i inteligentne platformy monitorowania dla aplikacji mieszkaniowych, komercyjnych i na dużą skalę.
| Firma produkcyjna : | Huawei Technologies Co., Ltd. |
|---|---|
| Adres : | Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong 518129, China |
| E-mail : | [email protected] |
| Przedstawiciel producenta w UE : | Huawei Technologies Düsseldorf GmbH |
| Adres przedstawiciela UE : | Hansaallee 205, 40549 Düsseldorf, Germany |
| Adres e-mail przedstawiciela UE : | [email protected] |