Huawei SUN2000-36KTL-M3
Kod: SUN2000-36KTL-M3Uczciwa cena
Oferujemy konkurencyjne ceny z naciskiem na jakość i przejrzystość.
Szybka dostawa
Produkty w magazynie, wysyłane teraz. Produkty zamówione w ciągu 5 dni.
Bonus lojalnościowy
Stali klienci otrzymują zniżki i bonusy za swoją lojalność.
Fachowa instalacja pod klucz
Zapewniamy kompleksowe usługi z gwarancją jakości.
Opis szczegółowy produktu
Główne cechy
- Inteligentny sterownik fotowoltaiczny
- Ochrona przed łukiem elektrycznym wspomagana przez sztuczną inteligencję
- Kompatybilny z SUN2000-450W-P2/SUN2000-600W-P
- Kompatybilny z MERC-1100/1300W-P
- Inteligentny monitoring Smart 8 strings
- Wydajność Maks. wydajność 98,7%
- Bezpieczna konstrukcja bez bezpiecznika
- Niezawodne ograniczniki przepięć typu II dla prądu stałego i przemiennego
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Falowniki słoneczne |
|---|---|
| Waga: | 43 kg |
| Marka: | Huawei |
| Długość: | 270 mm |
| Szerokość: | 640 mm |
| Wysokość: | 530 mm |
| Moc: | 36000 W |
| Liczba faz: | 3 |
| Stopień ochrony (IP): | IP66 |
| Komunikacja: | RS485, Ethernet, 4G, 3G, 2G, WLAN |
| Liczba MPPT: | 4 |
| Smyczkowy: | Do 2 na MPPT |
| Typ: | Sieć |
| Konwertery napięcia - Huawei - Seria modeli: | TL-M3 |
| Maksymalna moc wyjściowa: | 40000 W |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zamieszczać oceny. Proszę zaloguj się lub zarejestruj.
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
Huawei FusionSolar jest działem inteligentnych systemów fotowoltaicznych i magazynowania energii firmy Huawei Technologies, jednej z największych firm technologicznych na świecie. Wykorzystując niezrównaną wiedzę Huawei w technologii cyfrowej, sztucznej inteligencji i elektronice mocy, FusionSolar dostarcza wysoce wydajne falowniki słoneczne, inteligentne systemy magazynowania energii i inteligentne platformy monitorowania dla aplikacji mieszkaniowych, komercyjnych i na dużą skalę.
| Firma produkcyjna : | Huawei Technologies Co., Ltd. |
|---|---|
| Adres : | Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong 518129, China |
| E-mail : | [email protected] |
| Przedstawiciel producenta w UE : | Huawei Technologies Düsseldorf GmbH |
| Adres przedstawiciela UE : | Hansaallee 205, 40549 Düsseldorf, Germany |
| Adres e-mail przedstawiciela UE : | [email protected] |