Huawei SUN2000-50KTL-M3
Kod: SUN2000-50KTL-M3Opis szczegółowy produktu
Optymalny koszt energii elektrycznej
Maksymalizacja wykorzystania energii słonecznej w firmie przy jednoczesnym obniżeniu kosztów energii elektrycznej. Falownik Huawei wyposażony w układ odzyskiwania PID zapewnia optymalną pracę modułów fotowoltaicznych bez degradacji mocy. Wyjątkowa tolerancja na wysokie temperatury i wilgotność dodatkowo zwiększa ogólną wydajność.
- Aktywne bezpieczeństwo - eliminacja ryzyka pożaru
- Certyfikowany przez CGC
- Pierwszy w Chinach certyfikat ochrony przed łukiem elektrycznym L4
- Szybkie wyłączanie w 0,5 s
- Zasięg wykrywania 200 m
- 30 Pełny monitoring ryzyka
Mrożenie w niskiej temperaturze
Zwiększona tolerancja na zamarzanie w ekstremalnych warunkach do -40°C, w tym na płaskowyżach, w górach śnieżnych i na dużych szerokościach geograficznych. Inwerter działa bezproblemowo nawet w śnieżnych lub deszczowych warunkach, co potwierdzają testy cykli topnienia i zamarzania.
Wysoka temperatura i wilgotność
Wytrzymuje ekstremalne upały występujące w regionach tropikalnych, na pustyniach i niskich szerokościach geograficznych, a także jest odporny na mgłę solną z klasą korozyjności C5M. Testowany w warunkach temperatury 70°C, wilgotności 95% i 5% mgły solnej.
Burze piaskowe i pyłowe
Falownik jest odporny na pył o dużej gęstości 30 mg/m2, a także na ekstremalne warunki temperatury, wilgotności i pyłu żrącego, co zostało przetestowane w laboratoriach Huawei. Posiada stopień ochrony IP66.
Uproszczona obsługa i konserwacja
Wykrywanie modułów fotowoltaicznych w czasie rzeczywistym umożliwia Smart I-V Curve Diagnosis 4.0 dokładne zdalne wykrywanie usterek bez konieczności ręcznych wizyt, co zwiększa wydajność konserwacji. Skutkuje to niższymi kosztami operacyjnymi i zminimalizowanym wpływem na produkcję, ułatwiając odzyskiwanie sterownika.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Falowniki słoneczne |
|---|---|
| Waga: | 49 kg |
| Marka: | Huawei |
| Długość: | 270 mm |
| Szerokość: | 640 mm |
| Wysokość: | 530 mm |
| Moc: | 50000 W |
| Liczba faz: | 3 |
| Stopień ochrony (IP): | IP66 |
| Komunikacja: | RS485, Ethernet, 4G, 3G, 2G, WLAN, MBUS |
| Liczba MPPT: | 4 |
| Smyczkowy: | Do 2 na MPPT |
| Typ: | Sieć |
| Konwertery napięcia - Huawei - Seria modeli: | TL-M3 |
| Maksymalna moc wyjściowa: | 55000 W |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zamieszczać oceny. Proszę zaloguj się lub zarejestruj.
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
| Firma produkcyjna : | Huawei Technologies Co., Ltd. |
|---|---|
| Adres : | Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong 518129, China |
| E-mail : | [email protected] |
| Przedstawiciel producenta w UE : | Huawei Technologies Düsseldorf GmbH |
| Adres przedstawiciela UE : | Hansaallee 205, 40549 Düsseldorf, Germany |
| Adres e-mail przedstawiciela UE : | [email protected] |