Licznik inteligentny OlifeEnergy
Kod: SMBOpis szczegółowy produktu
OlifeEnergy SmartMeter mierzy pobór prądu w budynku lub jego określonym obwodzie, mierząc moc wejściową do ładowania pojazdów elektrycznych i regulując prąd ładowania stacji. Steruje jedną stacją ładowania OlifeEnergy za pomocą jednego złącza, zamontowanego na szynie DIN w głównej rozdzielnicy. Prąd jest mierzony pośrednio za pomocą przekładników prądowych z dzielonym rdzeniem. Komunikacja ze stacją ładowania odbywa się za pośrednictwem linii szeregowej przez magistralę RS485 lub bezprzewodowo za pomocą opcjonalnego modułu.
Cechy
- Zmaksymalizuj prędkość ładowania
- Zapobiega zadziałaniu wyłączników automatycznych
- Umożliwia ładowanie niskotaryfowe (tętnienie)
- Umożliwia zasilanie z nadwyżek energii słonecznej
SmartMeter współpracuje z jedną stacją ładowania. Zapobiega wyzwoleniu wyłącznika obwodu; może przetwarzać nadwyżki z elektrowni słonecznych i ładować w sprzyjających warunkach w oparciu o sygnał HDO. Może być używany głównie w gospodarstwach domowych i małych firmach.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Akcesoria |
|---|---|
| EAN: | 8594206030173 |
| Długość: | 56 mm |
| Szerokość: | 71 mm |
| Wysokość: | 90 mm |
| Komunikacja: | RS485, Wireless, Modbus RTU, RJ45, LoRa |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zamieszczać oceny. Proszę zaloguj się lub zarejestruj.
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
| Firma produkcyjna : | Olife Energy a.s. |
|---|---|
| Adres : | Lazarská 11/6, 120 00 Praha 2, Czech Republic |
| E-mail : | [email protected] |
| Przedstawiciel producenta w UE : | Olife Energy a.s. |
| Adres przedstawiciela UE : | Lazarská 11/6, 120 00 Praha 2, Czech Republic |
| Adres e-mail przedstawiciela UE : | [email protected] |