OlifeEnergy AC - Stacja ładowania pojazdów elektrycznych - PODSTAWA
Kod: ST22AC1R2RBUczciwa cena
Oferujemy konkurencyjne ceny z naciskiem na jakość i przejrzystość.
Szybka dostawa
Produkty w magazynie, wysyłane teraz. Produkty zamówione w ciągu 5 dni.
Bonus lojalnościowy
Stali klienci otrzymują zniżki i bonusy za swoją lojalność.
Fachowa instalacja pod klucz
Zapewniamy kompleksowe usługi z gwarancją jakości.
Opis szczegółowy produktu
Kluczowe cechy
- Automatyczny start
Opcje inicjowania sesji ładowania obejmują automatyczne uruchomienie po podłączeniu pojazdu lub autoryzację za pomocą karty RFID lub telefonu komórkowego.
- Pełna konfiguracja za pomocą aplikacji na smartfona
- Regulowana moc wyjściowa ładowarki od 0 do 44 kW, współdzielona między podłączonymi pojazdami
- Dynamiczna kontrola wyjścia
Poprzez zewnętrzny licznik OlifeEnergy SmartMeter, aby zapobiec wyzwoleniu wyłącznika podczas wysokiego zużycia lub ładowania z nadmiaru energii słonecznej lub niskiej taryfy.
- Możliwości integracji
- Podłączenie do sterowania tętnieniem
- Integracja z inteligentnymi gospodarstwami domowymi
- Podłączenie do magazynu baterii
- Integracja z innymi systemami sterowania
- OlifeEnergy AC CLOUD w wersji rozszerzonej
- Komunikuje się ze zdalnym serwerem (OlifeEnergy Cloud, OCPP)
- Zapewnia kontrolę mocy wejściowej dla wielu stacji OlifeEnergy.
- Oferuje zdalną diagnostykę, autoryzację i zarządzanie użytkownikami.
- Włączenie do sieci stacji ładowania OlifeEnergy Net
- Umożliwienie dodatkowego dochodu na publiczne ładowanie pojazdów elektrycznych.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Stacje ładowania |
|---|---|
| Waga: | 110 kg |
| EAN: | 8594206030159 |
| Marka: | OlifeEnergy |
| Długość: | 380 mm |
| Szerokość: | 560 mm |
| Wysokość: | 2000 mm |
| Stopień ochrony (IP): | IP54 |
| Komunikacja: | RS485, Bluetooth, Modbus RTU, ADC 0-10 V, OlifeEnergy Cloud, OCPP 1.6/2.0 |
| Moc ładowania: | 44 kW |
| Złącze: | Typ 2 |
| Rodzaj połączenia: | Typ C (zgodnie z normą EN 61851) |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zamieszczać oceny. Proszę zaloguj się lub zarejestruj.
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
Olife Energy to czeski innowator specjalizujący się w inteligentnych rozwiązaniach ładowania pojazdów elektrycznych i zarządzania energią. Łącząc zaawansowany sprzęt z własnymi oprogramowaniem, firma projektuje i produkuje pełny zakres stacji ładowania AC i DC w UE, od domowych wallboxów po ultraszybkie komercyjne ładowarki DC. Skupiając się na zrównoważonej mobilności, zintegrowane systemy Olife Energy optymalizują dystrybucję energii dla pojazdów elektrycznych, równoważąc efektywność kosztów z przyjaznym dla użytkownika designem i premiumową obsługą posprzedażną. Ich technologia "Powered by OlifeEnergy" zapewnia unikalne korzyści dla prywatnych i komercyjnych sieci ładowania, w tym inteligentne zarządzanie obciążeniem, integrację słoneczną i zdalne monitorowanie.
| Firma produkcyjna : | Olife Energy a.s. |
|---|---|
| Adres : | Lazarská 11/6, 120 00 Praha 2, Czech Republic |
| E-mail : | [email protected] |
| Przedstawiciel producenta w UE : | Olife Energy a.s. |
| Adres przedstawiciela UE : | Lazarská 11/6, 120 00 Praha 2, Czech Republic |
| Adres e-mail przedstawiciela UE : | [email protected] |