SolarEdge Akumulator domowy 4,6 kWh (48 V)
Kod: SOLAREDGE-HOME-BATTERY-4.6Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Zoptymalizowane rozwiązanie do magazynowania energii dla trójfazowych falowników SolarEdge Home Hub i Wave
SolarEdge Akumulator domowy 48V - wersja europejska - BAT-05K48
- Akumulator sprzężony z prądem stałym o dostrojonej wydajności systemu, który pozwala przechowywać i zużywać więcej energii podczas normalnej pracy i zasilania awaryjnego*
- Bezproblemowa integracja z całym ekosystemem SolarEdge Home umożliwia korzystanie z jednej gwarancji, wsparcia i szkoleń, a także bezproblemową logistykę i operacje
- Ulepszone funkcje bezpieczeństwa dla ochrony baterii
- Skalowalne rozwiązanie, które umożliwia montaż wielu modułów akumulatorowych z pojedynczym falownikiem w celu uzyskania wysokiej pojemności (do 23 kWh)
- System fotowoltaiczny, akumulatory, ładowanie pojazdów elektrycznych i inteligentne urządzenia do zarządzania energią - wszystko monitorowane i zarządzane przez jedną aplikację w celu zoptymalizowania produkcji energii, zużycia i tworzenia kopii zapasowych*
- Łatwa instalacja plug and play z automatyczną konfiguracją za pomocą SetApp
* Aplikacje do tworzenia kopii zapasowych podlegają lokalnym przepisom i mogą wymagać dodatkowych komponentów i aktualizacji oprogramowania sprzętowego
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Akumulatory do fotowoltaiki |
|---|---|
| Waga: | 54.7 kg |
| Marka: | SolarEdge |
| Długość: | 240 mm |
| Szerokość: | 540 mm |
| Wysokość: | 500 mm |
| Typ baterii: | Niskie napięcie |
| Użyteczna energia: | 4.6 kWh |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zamieszczać oceny. Proszę zaloguj się lub zarejestruj.
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
SolarEdge Technologies, założona w Izraelu i notowana na NASDAQ, jest globalnym liderem w technologii inteligentnej energii. Firma jest pionierem w systemach falowników zoptymalizowanych do prądu stałego, łącząc optymalizatory mocy na poziomie modułu z falownikami łańcuchowymi, aby maksymalizować zbieranie energii z każdego pojedynczego panelu słonecznego, zapewniając jednocześnie zaawansowany monitoring i zwiększone bezpieczeństwo.
Ekosystem SolarEdge obejmuje falowniki, optymalizatory mocy, systemy magazynowania energii, ładowarki do pojazdów elektrycznych i kompleksową platformę monitorowania opartą na chmurze. Poprzez optymalizację energii na poziomie modułu systemy SolarEdge zapewniają wyższe wydajności, szybszą zwrot z inwestycji i niezrównaną widoczność wydajności systemu w instalacjach słonecznych dla domów i obiektów komercyjnych na całym świecie.
| Firma produkcyjna : | SolarEdge Technologies Ltd. |
|---|---|
| Adres : | 1 HaMada St., POB 12001, Herzliya 4673335, Israel |
| E-mail : | [email protected] |
| Przedstawiciel producenta w UE : | SolarEdge Technologies Italy S.R.L. |
| Adres przedstawiciela UE : | Via Enrico Reginato 85/H, 31100 Treviso, Italy |
| Adres e-mail przedstawiciela UE : | [email protected] |