SolarEdge SE 3K RWB
Kod: SE-3K-RWBOpis szczegółowy produktu
Idealne rozwiązanie dla małych systemów fotowoltaicznych w domach
- Większa elastyczność projektowania dzięki możliwości stosowania znacznie krótszych ciągów dla trójfazowych systemów fotowoltaicznych o niskiej mocy
- Zoptymalizowane dla instalacji ze złożonymi dachami (wiele powierzchni i różne orientacje)
- Obsługuje opcjonalne inteligentne urządzenia energetyczne i rozszerza możliwości systemu
- Rozwiązanie od jednego dostawcy zapewniające bezproblemową pracę wszystkich komponentów systemu i jeden adres w przypadku problemów z gwarancją i serwisem
- Wbudowane monitorowanie na poziomie modułu dla lepszej widoczności wydajności systemu
- Doskonała niezawodność ze standardową 12-letnią gwarancją (z możliwością przedłużenia do 20 lub 25 lat)
- Zaawansowane funkcje bezpieczeństwa, w tym ochrona przed dotykiem napięcia stałego, gdy falownik jest wyłączony lub odłączony
- Szybkie uruchomienie falownika bezpośrednio z aplikacji na smartfony SetApp
- Nadaje się do instalacji zewnętrznych i wewnętrznych
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Falowniki słoneczne |
|---|---|
| Waga: | 24.5 kg |
| Marka: | SolarEdge |
| Długość: | 260 mm |
| Szerokość: | 315 mm |
| Wysokość: | 540 mm |
| Moc: | 3000 W |
| Liczba faz: | 3 |
| Stopień ochrony (IP): | IP65 |
| Komunikacja: | RS485, Ethernet, Zigbee, Wi-Fi, SIM |
| Liczba MPPT: | 2 |
| Typ: | Sieć |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zamieszczać oceny. Proszę zaloguj się lub zarejestruj.
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
SolarEdge Technologies, założona w Izraelu i notowana na NASDAQ, jest globalnym liderem w technologii inteligentnej energii. Firma jest pionierem w systemach falowników zoptymalizowanych do prądu stałego, łącząc optymalizatory mocy na poziomie modułu z falownikami łańcuchowymi, aby maksymalizować zbieranie energii z każdego pojedynczego panelu słonecznego, zapewniając jednocześnie zaawansowany monitoring i zwiększone bezpieczeństwo.
Ekosystem SolarEdge obejmuje falowniki, optymalizatory mocy, systemy magazynowania energii, ładowarki do pojazdów elektrycznych i kompleksową platformę monitorowania opartą na chmurze. Poprzez optymalizację energii na poziomie modułu systemy SolarEdge zapewniają wyższe wydajności, szybszą zwrot z inwestycji i niezrównaną widoczność wydajności systemu w instalacjach słonecznych dla domów i obiektów komercyjnych na całym świecie.
| Firma produkcyjna : | SolarEdge Technologies Ltd. |
|---|---|
| Adres : | 1 HaMada St., POB 12001, Herzliya 4673335, Israel |
| E-mail : | [email protected] |
| Przedstawiciel producenta w UE : | SolarEdge Technologies Italy S.R.L. |
| Adres przedstawiciela UE : | Via Enrico Reginato 85/H, 31100 Treviso, Italy |
| Adres e-mail przedstawiciela UE : | [email protected] |