SolarEdge StoreEdge SE 10 tys. RWS
Kod: SE-STOREEDGE-10K-RWSOpis szczegółowy produktu
Główne cechy
- Prosta instalacja z jednym falownikiem do sterowania produkcją energii zarówno z paneli fotowoltaicznych, jak i z akumulatora
- Więcej energii dzięki architekturze DC rozwiązania, która przechowuje energię słoneczną bezpośrednio w akumulatorze bez strat związanych z konwersją AC
- Szybkie i łatwe uruchomienie falownika bezpośrednio ze smartfona za pomocą aplikacji SolarEdge SetApp
- Zaprojektowany, aby eliminować wysokie napięcia podczas instalacji, konserwacji lub gaszenia pożarów w celu zwiększenia bezpieczeństwa
- Wbudowane monitorowanie na poziomie modułu i pełna widoczność stanu akumulatora, produkcji energii fotowoltaicznej i danych dotyczących zużycia własnego
- Umożliwia podłączenie niskonapięciowych akumulatorów 48V od wielu dostawców, zapewniając większą elastyczność
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Falowniki słoneczne |
|---|---|
| Waga: | 37 kg |
| Marka: | SolarEdge |
| Długość: | 193 mm |
| Szerokość: | 316 mm |
| Wysokość: | 853 mm |
| Moc: | 10000 W |
| Liczba faz: | 3 |
| Stopień ochrony (IP): | IP65 |
| Komunikacja: | RS485, Ethernet, Zigbee, Wi-Fi, SIM |
| Liczba MPPT: | 2 |
| Typ: | Hybrydowy |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zamieszczać oceny. Proszę zaloguj się lub zarejestruj.
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
SolarEdge Technologies, założona w Izraelu i notowana na NASDAQ, jest globalnym liderem w technologii inteligentnej energii. Firma jest pionierem w systemach falowników zoptymalizowanych do prądu stałego, łącząc optymalizatory mocy na poziomie modułu z falownikami łańcuchowymi, aby maksymalizować zbieranie energii z każdego pojedynczego panelu słonecznego, zapewniając jednocześnie zaawansowany monitoring i zwiększone bezpieczeństwo.
Ekosystem SolarEdge obejmuje falowniki, optymalizatory mocy, systemy magazynowania energii, ładowarki do pojazdów elektrycznych i kompleksową platformę monitorowania opartą na chmurze. Poprzez optymalizację energii na poziomie modułu systemy SolarEdge zapewniają wyższe wydajności, szybszą zwrot z inwestycji i niezrównaną widoczność wydajności systemu w instalacjach słonecznych dla domów i obiektów komercyjnych na całym świecie.
| Firma produkcyjna : | SolarEdge Technologies Ltd. |
|---|---|
| Adres : | 1 HaMada St., POB 12001, Herzliya 4673335, Israel |
| E-mail : | [email protected] |
| Przedstawiciel producenta w UE : | SolarEdge Technologies Italy S.R.L. |
| Adres przedstawiciela UE : | Via Enrico Reginato 85/H, 31100 Treviso, Italy |
| Adres e-mail przedstawiciela UE : | [email protected] |